žena sedící v lese přemýšlíc

Hravýlety jsou zážitky, které vám zůstanou ...

... v dětských hlavách

Příběhy probouzejí emoce, podněcují zvědavost a rozvíjejí fantazii. Příběhy jsou to, co dělá hru zapamatovatelnou. Příběhy vytváří pouto mezi vypravěčem a posluchačem.

Hravýlety jsou založené právě na příbězích. V roli vypravěčů jimi přinášíte dětem více radosti ze hry, dáváte smysl plněným úkolům a tvoříte společné zážitky, které dětem zůstanou.

geometrická dekorace; tři žluté tečky a zelený půlkruh

Poblíž byla jen víla Leknínka a té se naštěstí nic nestalo. Moc by jí ale zajímalo, co se mohlo přihodit. Jediné, co v tom zmatku viděla, byla velká klepeta a couvající tmavé stvoření. - Ztracený věnec víly Dobrovoděnky

Ještě než byl Marián povolán do služby v pěchotním srubu, dlouho toužil dostat se k železničnímu vojsku. Součástí železničního vojska byly nejen obrněné vlaky (parní i motorové), ale také třeba radarový vlak. Jak to tak vypadá, vlak tady ale už dávno nejezdí. - Duch vojína Mariána

....i v památníčku

Jak si nejlépe připomínáte vaše zážitky? Hledáte v mobilu fotky? Kdy jen to bylo? Jak se jmenovala ta víla?

Vytvořte si na konci výletu fotovzpomínku a vše podstatné si kdykoliv jednoduše připomenete. Zůstane vám uložená v profilu po vašem přihlášení. Můžete ji také hned po výletě nasdílet třeba rodině či přátelům.

Sbírají vaše děti rády? Choďte častěji, sbírejte hravýletíky a získávejte vyznamenání.

Za každý splněný úkol získávají děti 5 hravýletíků, které se za všechny vaše dokončené Hravýlety sčítají. Sbírejte je a brzy se od nás dozvíte, co vás a vaše děti za nasbírané hravýletíky čeká.

Přehled výletů i nasbíraných hravýletíků a dalších odměn budete mít uložený po přihlášení na webu v sekci Moje Hravýlety.

Vybrat výlet

Vyberte si pro děti odměny, které jim udělají radost!

Každý příběh provází ústřední postavička. Ať už jí vaše děti pomáhájí, hledají, vysvobozují, nebo s ní třeba bojují, máme pro ně připravené odměny. Čekají na ně kromě hravýletíků na cestu například diplomy, omalovánky či medaile s motivy postavičky.

Odměny si můžete po výletě stáhnout ve vašem profilu po přihlášení.

TIP: Hravýletíky si můžete stáhnout ve svém profilu již před výletem! Dětem je pak můžete dávat za splněné úkoly přímo na místě.