žena sedící v lese přemýšlíc

Hravýlety jsou zážitky, které vám zůstanou ...

... v dětských hlavách

Příběhy probouzejí emoce, podněcují zvědavost a rozvíjejí fantazii. Příběhy jsou to, co dělá hru zapamatovatelnou. Příběhy vytváří pouto mezi vypravěčem a posluchačem.

Hravýlety jsou založené právě na příbězích. V roli vypravěčů jimi přinášíte dětem více radosti ze hry, dáváte smysl plněným úkolům a tvoříte společné zážitky, které dětem zůstanou.

geometrická dekorace; tři žluté tečky a zelený půlkruh

Poblíž byla jen víla Leknínka a té se naštěstí nic nestalo. Moc by jí ale zajímalo, co se mohlo přihodit. Jediné, co v tom zmatku viděla, byla velká klepeta a couvající tmavé stvoření. - Ztracený věnec víly Dobrovoděnky

Ještě než byl Marián povolán do služby v pěchotním srubu, dlouho toužil dostat se k železničnímu vojsku. Součástí železničního vojska byly nejen obrněné vlaky (parní i motorové), ale také třeba radarový vlak. Jak to tak vypadá, vlak tady ale už dávno nejezdí. - Duch vojína Mariána

....i v památníčku

Jak si nejlépe připomínáte vaše zážitky? Hledáte v mobilu fotky? Kdy jen to bylo? Jak se jmenovala ta víla?

Vytvořte si na konci výletu fotovzpomínku a vše podstatné si kdykoliv jednoduše připomenete. Zůstane vám uložená v profilu po vašem přihlášení. Můžete ji také hned po výletě nasdílet třeba rodině či přátelům.

Sbírají vaše děti rády? Choďte častěji, sbírejte hravýletíky a získávejte vyznamenání.

Za každý splněný úkol získávají děti 5 hravýletíků, které se za všechny vaše dokončené Hravýlety sčítají. Sbírejte je a brzy se od nás dozvíte, co vás a vaše děti za nasbírané hravýletíky čeká.

Vybrat výlet

Vyberte si pro děti odměny, které jim udělají radost!

Každý příběh provází ústřední postavička. Ať už jí vaše děti pomáhájí, hledají, vysvobozují, nebo s ní třeba bojují, máme pro ně připravené odměny. Čekají na ně kromě hravýletíků na cestu například diplomy, omalovánky či medaile s motivy postavičky.

Odměny si můžete po výletě stáhnout ve vašem profilu po přihlášení.

TIP: Hravýletíky si můžete stáhnout ve svém profilu již před výletem! Dětem je pak můžete dávat za splněné úkoly přímo na místě.