žena fotící les; obrázek skřítka

Vytvořte na místě, které máte rádi, zážitek pro ostatní

Staňte se součástí
komunity našich tvůrců

Kdy a kde chcete! Pro koho chcete!

Rodiče budou se svými dětmi prožívat vaše příběhy!

Vaše nápady a fantazie jsou to, co tvoří Hravýlety. Výlet může být pohádkový, naučný, tematický, sportovní a nebo prostě jen zábavný. Můžete určit vhodné rekvizity nebo si vystačit jen s přírodou. Příběh může být ve hře dominantní, nebo jen doprovodný k plnění úkolů. Je jen na vás, o čem váš hravý výlet bude.

Možná jste už někdy podobnou hru vytvořili?

Nenechte svou hru ležet v šuplíku. Zařazením do Hravýletů ji umožníte hrát dětem z celé České republiky. Mohou tak poznat nová místa anebo známá místa z jiné perspektivy.

A nemusíte na to být sami. Tvořte společně a užijte si o to více zábavy.

Hravýlety můžete tvořit sami, s dětmi, s rodinou, nebo třeba i jako skupina, spolek, oddíl, školka... Jediná podmínka je blízkost dětem, ať duchem, životní rolí nebo profesí. Jako tvůrce výletu se lidem představíte ve vašem autorském medailonku, který je nedílnou součástí vámi vytvořené hry.

geometrická dekorace; zelený půlkruh a červený trojúhelník

"Když tvořím, vracím se zpět do dětských let. Jsem první, kdo příběh prožívá a zároveň si představuji, jak to asi bude bavit děti."

- Anajka

"Od té doby co tvořím pohádkové příběhy pro své dvě malé děti, jsem se stala znovu s nimi "malým dítětem". Každý výlet, každou trasu, si s nimi užívám a plním s nimi úkoly. Nejlepší na tom všem je vrátit se s nimi do těch nejlepších let plných fantazie a hraní."

- Milada K.

kouzlící čarodějka a veverka

Hlavní hrdina vašeho příběhu ožije

Hrdina každého příběhu dostane tvář. Naše ilustrátorka vytvoří postavičku na míru vašemu příběhu. Skřítek, víla, voják nebo třeba holka od koní... Děti budou mít vaši ústřední postavičku spojenou s výletem a zážitky. Dostanou diplom, omalovánku a fotovzpomínku koláž. Tyto odměny jim budou připomínat příběh, úkoly i zážitky, které si z vaší hry odnesly.

Chtěli byste to zkusit?

Napište Míše

Co by Vás ještě mohlo zajímat?

Jak mám začít?

Nejlépe stažením aplikace, ať víte, o čem Hravýlety jsou. Spojte se s námi. Pošleme vám vzory, stručné tipy, zodpovíme dotazy, poradíme.

Vyberte si na první trasu místo, které znáte, máte rádi, navštěvujete. Projděte se tam, foťte a sledujte každé zajímavé místo.

Někdy vás napadne nejdřív příběh, někdy máte v rukávu mraky úkolů a nevíte co s nimi. Netrapte se. Nechte to den, dva uležet. Přečtěte si raději nějakou pohádku :-)

Nápad mám, místo prošlé, zajímavá místa nafocená...a teď?

Teď vymýšlejte a pište. Ale nejdřív si prosím projděte manuál s radami a tipy. Dozvíte se třeba, jakou délku jednotlivých textů zvládneme do aplikace umístit.

Kam mám psát?

Psát můžete přímo do zaslaného vzoru nebo do jiného vám příjemného dokumentu. Připravujeme pro vás editor, ve kterém bude psaní ještě snadnější.

Nejsem si jistá s….. s čímkoliv?

Spojte se s námi a my vám pomůžeme. S námětem, s úkoly, s jakoukoli neznámou.

Budete po mně chtít ještě něco?

Budeme chtít finální souhlas. Po zaslání příběhu projde textovými a jazykovými korekturami. Před uveřejněním výletu si s vámi vše odsouhlasíme.

Také budeme rádi, když občas zkontrolujete stav vaší trasy, ale nebojte...pokud se vám do toho nechce, tak se o to postaráme my :-)

Co je ještě důležité?

Důležité je tvořit s radostí :-). Se vším ostatním rádi pomůžeme my.