dvě děti si hrají na sněhu
  • Hledejte tři skrytá místa s pokladem v Praze (Motol, Kunratice, Hloubětín)
  • Užijete si společné luštění a hledání indicií
  • Zabavte se bez složitého plánování, stačí vytisknout PDF a zapnout aplikaci (iOS a Android)
  • Navíc od nás dostanete dva dárky, detaily níže

Výlet plný krátkych zábavných úkolů, které moje děti (5 a 8 let) s radostí plnily. Syn bedlivě sledoval, kde na mapě se právě nacházíme a podle fotek určoval, zda jsme na správném místě.

- Jana K.

Jak to probíhá?

S aplikací Hravýlety se vydáte na tři pohádkové výlety v Praze (Motol, Kunratice, Hloubětín). Vaše děti plní úkoly, které Vás posouvají k cíli.

ruka drzi telefon se spustenou aplikaci

Na těchto výletech jsme od 30.1. do 28.2. ukryli poklad. Indicie vám napoví čtyři místa na mapě. V jejich průsečíku je poklad.

rozprostrene napovedy a telefon s aplikaci

Kdo se vyfotí s nalezeným pokladem (neprozraďte místo!), nasdílí foto na FB a do postu označí @hravylety, získává pexeso z postaviček Hravýletů k vytisknutí a rozstříhání.

rodina se dvema detmi resi ukol

Jedna vstupenka pro celou rodinu.

Zahrajte si bez obav!

A budou nás vaše výlety opravdu bavit?

Určitě! Účastníci naší minulé akce Vánoční andílci výlety v prosinci 2020 hodnotili 4.74/5 ⭐. V lednu je (ke 26.1.) průměrné hodnocení výletů 4.88/5 ⭐.

Výlety uvádějí věkový rozsah 3-6 let, ale mám i starší děti. Nebude je to nudit?

Počítáme s vámi! Mladší výletníci (3-6 let) si více užijí výlet, starší děti a rodiče naopak ocení luštění. Hledání bude zábava pro všechny :)

Všechny tři výlety nestihnu!

Cenu jsme nastavili tak, aby mělo smysl se zúčastnit, i kdybyste stihli jenom jeden výlet. Zkuste to! Čím více jich ale zvládnete, tím více pamětihodných zážitků s Vašimi dětmi získáte!

Pořád si nejsem jistá/jistý. Co když se nám to nebude líbit?

Je pro nás důležité, aby byli všichni výletníci spokojeni! Pokud hledání pokladu vyzkoušíte a nebude se Vám líbit, napište nám na info@hravylety.cz a peníze Vám vrátíme.

Jedna vstupenka pro celou rodinu.

Výlety s pokladem

Víla Studněnka a kunratická zvířátka

3 - 6 let | 1.5 km | 10 úkolů

Kunratický les, Kunratice

Víla Studněnka, která umí svým zpívajícím hláskem vykouzlit vodu v potůčku pro všechna zvířátka Kunratického lesa, zmizela. Někdo ji unesl a voda i zvířátka se z lesa vytrácí. Pomůžeš vílu najít a zachránit?

PROHLÉDNOUT

Pomocníci víly Motolinky

3 - 7 let | 0.8 km | 8 úkolů

Motolský potok, Motol

Víla Motolinka se pravidelně stará o krásu a zdraví přírody v údolí Motolského potoka. Teď však byla nemocná a nic není tak, jak by mělo být. Pomůžete víle postarat se o přírodu, aby byla zas krásná a lákala nás k výletům i odpočinku?

PROHLÉDNOUT

Ztracený vodník Zelenáč

3 - 6 let | 0.9 km | 6 úkolů

Hořejší rybník, Hloubětín

Od nepaměti se vodník Zelenáč stará o Hořejší rybník, jeho okolí a místní pohádkové bytosti. Rybník ale najednou vypadá opuštěně a zanedbaně. Co se mohlo přihodit?

PROHLÉDNOUT

Partnerem akce Zimní poklad je e-shop Promaledobrodruhy.cz.

banner partnera promaledobrodruhy.cz

Jako dárek získáváte v rámci zakoupené vstupenky slevu 100 Kč na nákup alespoň v hodnotě 800 Kč na jakékoli zboží v e-shopu Promaledobrodruhy.cz s každou zakoupenou vstupenkou. Slevový kód vám přijde e-mailem. Sleva platí do 31.3.2021 a lze uplatnit pouze jednou u každého zákazníka.