Příběh

Zkusit vytvořit něco od píky nás lákalo už dlouho. V létě 2019 přišla správná myšlenka ve správnou chvíli a pustili jsme se do toho.

Představa platformy, ve které vzniká spoustu dobrodružných výprav, nás nadchla. Platformy, kde tvoří rodiče pro rodiče a nabízejí svůj svět fantazie. Kde příběhy jsou originální stejně jako tvůrci sami a každý malý dobrodruh v roli hlavního hrdiny si z nich může odnést vlastní zážitek.

Rýsovala se nám čím dál tím konkrétnější představa a začali jsme na tom pracovat. Dočkali jsme se i náročnějších chvilek, ale nadšení a motivace nás neopustily. A tak jsou tady HRAVÝLETY. Děkujem všem, ve kterých máme od začátku podporu.

Doufáme, že se při Hravýletech budete dobře bavit!

- Míša a Martin Vejmelkovi

Vejmelkovi se dvěma dětmi v zahradě

Jsou v tom s námi

Monika Narovcová

Monika Narovcová

Monika pro Hravýlety vytváří všechny akvarelové ilustrace. Když se přihlásela do výběrka na ilustrátora postaviček Hravýletů, nakreslila nám skřítka Aloisíka a bylo jasno. Akvarel a charakter kreseb nám do projektu skvěle zapadly. Stejně jako Monika, se svou blízkostí k přírodě, hrám a tvorbě pro děti. Monika dává postavičkám originální tvář. Vážíme si jejích obrázků a příjemné spolupráce.

Ukázka portfolia
Petra Zajícová

Petra Zajícová

Petra se do našeho projektu zapojila, když byly všechny myšlenky úplně v plenkách. Chtělo to tehdy hodně fantazie, představit si výsledek a zároveň dost odvahy, jít do toho s námi. Petra nám pomáhá se vším, na co dva lidi s malými dětmi na krku nestačí. Je součástí našeho malého týmu a má velký podíl hlavně na naší komunitě tvůrců, bez které by tady Hravýlety nebyly.

Kontakty

Rozvoj, Finance, PR, Sponzoři, Partneři, Autoři

michaela@hravylety.cz

Aplikace, Web, Technický vývoj

martin@hravylety.cz

Vše ostatní

info@hravylety.cz

Partneři

partner Mattel partner Pro malé dobrodruhy partner Kudy z nudy partner Chytrá opička