Barvy malíře Otakara

Grébovka, Vinohrady

56 návštěv, 4.6 (28)

author avatar

Vytvořil/a:

Milada Kubátová

Věkový rozsah2 - 7 let Délka trasy0.6 km Doba výletu40 min SjízdnostTerénní kočárek
Google Play download button App Store download button
portrét postavičky Pohádková postava

Pohádková postava

"Malíř Otakar se chystá na svůj velkolepý obraz parku, bohužel si může vybrat jen 6 barev, kterými ho namaluje. Pomůžeš mu s výběrem?"

Popis

V tomto výletu budete pomáhat malíři Otakarovi s výběrem 6 barev na obraz parku, který vidí z okna svého ateliéru.

Cesta

Trasa vede z kopce dolů překrásnými Havlíčkovými sady (parkem Grébovka), uzpůsobena je tak, aby návštěvník viděl vše, co park nabízí. Trasa je přístupná pro kočárek, ale s kočárkem je velmi náročná (bude nutné ho tlačit do kopce a brzdit z kopce, a to i po širokých schodech). Sebou si určitě vezměte piknikovou deku (v parku se dá rozprostřít). Osobně doporučuji zastavit se na chvilku nahoře na začátku trasy na pěkném hřišti a až si děti vyhrají, pokračovat po trase dolů. Trasa není postavena jako okruh, začíná kousek od zastávky „Jana Masaryka“ a končí kousek od zastávky „Nádraží Vršovice“. Pozor na otevírací dobu - Havlíčkovy sady se na noc uzavírají. V parku je otevřené WC, pavilón s restaurací včetně posezení a viniční altán (je kolem vedená i viniční trasa).

Výlet vám přináší

Milada Kubátová author avatar

Jmenuji se Milada a jsem maminkou dvou milovaných dětí. Velice ráda s nimi cestuji, výletuji a bavím se tak, jak by to měl dělat každý správný rodič :) Kromě jiného píšu články, knihy a také se věnuji focení. Moji zálibou je psaní pohádek a pohádkových příběhů. Proto bych Vás chtěla pozvat na Hravé výlety plné fantazie a nekončícího poznání!