Cesta časem [pouze 19.5.2023]

Regionální muzeum v Mikulově, Mikulov

Žádné návštěvy, buďte první!

author avatar

Vytvořil/a:

Celestýna

Věkový rozsah8 - 99 let Délka trasy0.8 km Doba výletu45 min SjízdnostBez kočárku
Google Play download button App Store download button

"Mikulov - město, kudy šly dějiny!"

Popis

2000 let historie na jednom místě. Projděte se s námi římským hradiskem. Budujte hradní pevnost. Poznejte odkud pochází mocný rod Dietrichsteinů, který zde po staletí žil. Prohlédněte si jejich sbírky. Zjistěte, jak složitý osud toto místo mělo ve 20. století...

Cesta

**Hra je v této podobě přístupná pouze 19.5.2023.** Hra prochází areálem a budovou zámku v Mikulově. Po trase je několik schodišť, úzkých chodeb i temných sklepů. WC a občerstvení na nádvořích. Trasa není vhodná pro kočárky. Zato je velice vhodná pro všechny zvědavé dobrodruhy.

Upozornění

  • Hra je přístupná pouze během Muzejní noci 2023 na zámku v Mikulově. Hru není možno zastavovat, nebo se vracet. Odměnu získá jen ten, kdo hru dohraje až do konce.
  • Zákoutí zámku budou po celou dobu muzejní noci přístupná i pro ty, kteří chtějí vše vidět, ale zároveň nechtějí přijít o hru. Nebojte se, nic vám neunikne.
  • Prosíme návštěvníky, malé i velké, aby dbali o svou bezpečnost.
  • Naše průvodkyně Celestýna si pro vás připravila pár zapeklitých úkolů a hádanek. U hádanek pozor, ne vždy je správná pouze jedná odpověď :D

Výlet vám přináší

Celestýna author avatar

Na tomto krásném místě pracuji již mnoho let. Někdy ráda potrápím nové průvodce, že se jen tak "zjevím" na jejich prohlídce.