Dortík cukráře Maliny

Vytvořil(a):

Milada Kubátová

Místo:Park Malinová-Chrpová, Záběhlice
Věk dětí:2-5 let
Délka trasy:200 m
Doba výletu:10 min
Kočárek:Ano

Z tohoto výletu získáte:

  • Omalovánku Cukrář Malina
  • Diplom Cukrář Malina
Cukrář Malina

30

Popis trasy

V tomto výletu budete pomáhat získat ty nejsladší a nejhezčí maliny na dort do cukrárny pana Maliny! Cestou Vás přitom čeká spousta zábavy, do které se zapojí i Vaši rodiče.

Trasa vede krásným zrevitalizovaným parkem Malinová-Chrpová na Praze 10, je dobře přístupná pro kočárek (včetně nízkopodlažních autobusů). Trasa není postavena jako okruh, ale vše je velmi blízko sebe a není problém se kdykoliv vrátit na jiný úkol. U parku se nachází zastávka autobusu „Hlohová“. Pokud pojedete autem, můžete zaparkovat přímo u parku, kde se nachází několik parkovacích stání.

V oblasti se vyskytuje vodní kaskáda, ve které je zakázáno se koupat, ale mnoho dětí se v ní v letních měsících prochází a osvěžuje. Krom jiného se v parku nachází hrboly na nácvik jízdy na „čemkoliv, co má kola“. V parku je také povoleno grilování. Doporučujeme přečíst si návštěvní řád, který je umístěn u vchodu do parku.

Chcete se vydat na tento výlet? Stáhněte si zdarma naši appku a vyražte.

Download on the AppStore
Get it on Google Play

O autorce

Milada Kubátová

Jmenuji se Milada a jsem maminkou dvou milovaných dětí. Velice ráda s nimi cestuji, výletuji a bavím se tak, jak by to měl dělat každý správný rodič :) Kromě jiného píšu články, knihy a také se věnuji focení. Moji zálibou je psaní pohádek a pohádkových příběhů. Proto bych Vás chtěla pozvat na Hravé výlety plné fantazie a nekončícího poznání!