Dortík cukráře Maliny

Park Malinová-Chrpová, Záběhlice

38 návštěv, 4.5 (22)

author avatar

Vytvořil/a:

Milada Kubátová

Věkový rozsah2 - 5 let Délka trasy0.2 km Doba výletu10 min SjízdnostMěstský kočárek
Google Play download button App Store download button
portrét postavičky Pohádková postava

Pohádková postava

"Pan Malina peče ty nejlepší dorty v okolí, nasbírej mu pro ně nejsladší maliny!"

Popis

V tomto výletu budete pomáhat získat ty nejsladší a nejhezčí maliny na dort do cukrárny pana Maliny! Cestou Vás přitom čeká spousta zábavy, do které se zapojí i Vaši rodiče.

Cesta

Trasa vede krásným zrevitalizovaným parkem Malinová-Chrpová na Praze 10, je dobře přístupná pro kočárek (včetně nízkopodlažních autobusů). Trasa není postavena jako okruh, ale vše je velmi blízko sebe a není problém se kdykoliv vrátit na jiný úkol. U parku se nachází zastávka autobusu „Hlohová“. Pokud pojedete autem, můžete zaparkovat přímo u parku, kde se nachází několik parkovacích stání. V oblasti se vyskytuje vodní kaskáda, ve které je zakázáno se koupat, ale mnoho dětí se v ní v letních měsících prochází a osvěžuje. Krom jiného se v parku nachází hrboly na nácvik jízdy na „čemkoliv, co má kola“. V parku je také povoleno grilování. Doporučujeme přečíst si návštěvní řád, který je umístěn u vchodu do parku.

Upozornění

  • Výlet často zmiňuje cukráře a cukrovinky :)
  • Jeden z úkolů vyžaduje kolo, či odrážedlo.
  • V parku je vodní kaskáda, která je v provozu pouze mimo zimní měsíce.

Výlet vám přináší

Milada Kubátová author avatar

Jmenuji se Milada a jsem maminkou dvou milovaných dětí. Velice ráda s nimi cestuji, výletuji a bavím se tak, jak by to měl dělat každý správný rodič :) Kromě jiného píšu články, knihy a také se věnuji focení. Moji zálibou je psaní pohádek a pohádkových příběhů. Proto bych Vás chtěla pozvat na Hravé výlety plné fantazie a nekončícího poznání!