Duch vojína Mariána

Vytvořil(a):

Anajka

Místo:Dolní Morava, Šumperk
Věk dětí:4-8 let
Délka trasy:1.4 km
Doba výletu:1h 20min
Kočárek:Ano

Z tohoto výletu získáte:

  • Omalovánku Vojín Marián
  • Diplom Vojín Marián
Vojín Marián

35

Popis trasy

V tomto příběhu se vydáte k pěchotnímu srubu, kam chtěl vojín Marián nastoupit. Bohužel mu osud nepřál a nedostal se tam. Zavedete bloudícího ducha vojína po jeho cestě k vysněnému srubu? Vyzkoušíte si u toho mnoho vojenských dovedností.

Cesta začíná za mostem přes řeku Moravu v obci Dolní Morava, vede z větší části po silnici, až ke konci po zpevněné polní cestě, štěrku a po panelech. Je vhodná i pro kola, odrážedla a kočárky. V místě startu je možno bez problémů zaparkovat. Trasa není okružní, je třeba se vrátit stejnou cestou.

Úkoly jsou jednoduché a jsou určené pro děti 4-8 let. Místo je natolik inspirativní, že po menší úpravě úkolů se zabaví cestou k bunkru i starší děti. V cíli je možno navštívit Pěchotní srub K-S 5 U potoka. http://www.ks5.cz/

Chcete se vydat na tento výlet? Stáhněte si zdarma naši appku a vyražte.

Download on the AppStore
Get it on Google Play

O autorce

Anajka

Jmenuji se Anajka a mám doma tři holky, Áďu (6 let), Gabču (4 roky) a Kikču (1 rok). S manželem jsme vždy rádi cestovali a výletovali, a tak se už 6 let snažíme hledat způsoby, jak cestovat i s dětmi. Děti nás naučily, že ne vše se dá naplánovat a že nejdůležitější na výletě je svačina 😊 Kromě svačiny je nejvíc baví hry během cesty, a proto jsem se zapojila do tvorby výletů s příběhem. Před mateřskou dovolenou jsem pracovala ve zdravotnictví, a tak se určitě můžete těšit na pohádkové postavy s uzdravujícími schopnostmi.