Hostivařská divočina

Lesopark Hostivař, Hostivař

77 návštěv, 4.6 (32)

author avatar

Vytvořil/a:

Milada Kubátová

Věkový rozsah5 - 10 let Délka trasy0.9 km Doba výletu50 min SjízdnostTerénní kočárek
Google Play download button App Store download button
portrét postavičky Pohádková postava

Pohádková postava

"Daněk Standa je odborník na přežití v přírodě. Rozhodl se ty nejzásadnější poznatky učit také děti, které k němu zavítají. Staňte se jeho žáky v hostivařské divočině. "

Popis

Tímto výletem vás provede daněk Standa, jehož úkoly budete postupně plnit a těmi vás naučí, jak přežít v divočině.

Cesta

Trasa vede Hostivařským lesoparkem, začíná v zookoutku Divoká zahrada Hostivař. Trasa je přístupná pro kočárek s lepšími koly. Trasa není postavena jako okruh, začíná blízko zastávky „Donovalská“ a končí nedaleko zastávky „Selská“. S sebou si můžete vzít piknikovou deku (v lesoparku se dá rozprostřít). Nezapomeňte na svačinu (po cestě není žádný obchod ani restaurace). Podívejte se na otevírací dobu Divoké zahrady Hostivař, pokud ji chcete navštívit. V areálu je zákaz krmení jakékoliv zvěře. Část trasy vede po dřevěném můstku do kopce (s kočárkem průjezdné, ale jeďte velmi opatrně!)

Výlet vám přináší

Milada Kubátová author avatar

Jmenuji se Milada a jsem maminkou dvou milovaných dětí. Velice ráda s nimi cestuji, výletuji a bavím se tak, jak by to měl dělat každý správný rodič :) Kromě jiného píšu články, knihy a také se věnuji focení. Moji zálibou je psaní pohádek a pohádkových příběhů. Proto bych Vás chtěla pozvat na Hravé výlety plné fantazie a nekončícího poznání!