Kadeřnice Lída

Parukářka, Žižkov

12 návštěv, 4.5 (11)

author avatar

Vytvořil/a:

Milada Kubátová

Věkový rozsah3 - 7 let Délka trasy0.7 km Doba výletu40 min SjízdnostMěstský kočárek
Google Play download button App Store download button
portrét postavičky Pohádková postava

Pohádková postava

"Kadeřnice Lída pracuje nedaleko parku, jednoho dne ji holub odnesl 6 paruk, ze kterých si chce postavit hnízdo. Pomoz Lídě najít všech 6 paruk, splněním 6 zábavných úkolů!"

Popis

Kadeřnice je nešťastná, že nemůže dělat lidem radost, protože se jí ztratilo 6 jejich oblíbených paruk...Když půjdeš po stopách holuba, zažiješ nejen spousta zábavy, ale pomůžeš tak Lídě najít všechny zatoulané paruky.

Cesta

Trasa vede parkem Parukářka, je vedena jako okruh a je dobře sjízdná pro kočárky. Trasa vede přes 2 hřiště, počítejte se zdržením :) Blízko je i restaurace (otevřena podle vládních nařízení). Pozor na skluzavku v parku, je nutné přečíst si pravidla sjezdu skluzavky (skluzavka je prudká a menší děti by mohla vyhodit až ven)

Výlet vám přináší

Milada Kubátová author avatar

Jmenuji se Milada a jsem maminkou dvou milovaných dětí. Velice ráda s nimi cestuji, výletuji a bavím se tak, jak by to měl dělat každý správný rodič :) Kromě jiného píšu články, knihy a také se věnuji focení. Moji zálibou je psaní pohádek a pohádkových příběhů. Proto bych Vás chtěla pozvat na Hravé výlety plné fantazie a nekončícího poznání!