Kde bydlí skřítek Opučka?

Vytvořil(a):

Anna Daenekindt Langrová

Místo:Ladronka, Břevnov
Věk dětí:5-8 let
Délka trasy:1.2 km
Doba výletu:1h 10min
Kočárek:Ano

Z tohoto výletu získáte:

  • Omalovánku Skřítek Opučka
  • Diplom Skřítek Opučka
Skřítek Opučka

45

Popis trasy

Projdeme spolu po cestě, kterou chodívá i skřítek Opučka. Dozvíte se něco zajímavého o místní přírodě a na závěr zjistíme, kde skřítek bydlí a proč se jmenuje zrovna Opučka. Na cestě vás čeká 9 stanovišť a stejné množství úkolů.

Trasa vede po vedlejších cestách parku, ale je sjízdná i s městským kočárkem. Pouze jednou překonává místní bruslo/cyklodráhu, takže je poměrně klidná. Převýšení ve střední části je cca 30 m, nic náročného. K uzavření okruhu zpět na zastávku autobusu zbývá asi 600m.

Park Ladronka je vhodný pro všestranné sportovní vyžití. Je zde dlouhý okruh pro in-line bruslení a hřiště pro discgolf (obdoba golfu s frisbee). U usedlosti Ladronka je trampolínové hřiště, platí se popltek 60 Kč.

Chcete se vydat na tento výlet? Stáhněte si zdarma naši appku a vyražte.

Download on the AppStore
Get it on Google Play

O autorce

Anna Daenekindt Langrová

Jmenuji se Anička a mám doma dvě princezny/rarachy. Vystudovala jsem přírodovědu, ale pracovně jsem se před mateřskou věnovala službám a obchodu. Mám ráda sport a pobyt v přírodě, kterou také ráda zkoumám, nejradši s dětmi nebo podobně postiženými dospělými ;) Už od svých 16 dělám cvičitelku v Břevnovském Sokole, momentálně mám ovšem mateřskou pauzu.