Krakonošův ranec

Stezka korunami stromů - Janské Lázně, Rudník - Bolkov

11 návštěv, 4.8 (9)

author avatar

Vytvořil/a:

MAS Krkonoše

Věkový rozsah5 - 99 let Délka trasy5 km Doba výletu90 min SjízdnostTerénní kočárek
Google Play download button App Store download button

"Krakonoš vás požádal, abyste našli dary od místních řemeslníků. Dejte však pozor, ať vás nechytí banda chamtivých hledačů pokladů. Podaří se vám získat odměnu od samotného vládce hor?"

Popis

Pomozte Krakonošovi posbírat dary do jeho rance. Na cestě Vás čekají úkoly pro rozhýbání těla i hlavy, horské louky, vyhlídka, roubenky i studánka s živou vodou. Dejte však pozor, ať vás nechytí banda chamtivých hledačů pokladů. Podaří se vám získat odměnu od samotného vládce hor?

Cesta

Vaše cesta začíná na centrálním parkovišti u Stezky v korunách stromů. Na jeho konci najdete stezku se žlutomodrým značením, na které budete podle mapky v aplikaci, plnit různé úkoly. Po jejich splnění získáte virtuální dary do Krakonošova rance. V cíli pak dostanete opravdovou odměnu. Všechny produkty najdete také na https://www.regionalni-znacky.cz/krkonose/

Výlet vám přináší

MAS Krkonoše author avatar

Místní akční skupina vznikla v roce 2005 jako občanské sdružení a byla jednou ze zakládajících organizací, které vytvořily v České republice regionální značení pro řemeslníky a zemědělce. Značka pomáhá zviditelnit region Krkonoš se zachovalou přírodou, která je národním pokladem a součástí chráněných území NATURA 2000.