Matematická škola kouzelnice Slaměnky

Vytvořil(a):

Anajka

Místo:Kralický sněžník, Šumperk
Věk dětí:3-8 let
Délka trasy:7.8 km
Doba výletu:7h 50min
Kočárek:Ne

Z tohoto výletu získáte:

  • Omalovánku Kouzelnice Slaměnka
  • Diplom Kouzelnice Slaměnka
Kouzelnice Slaměnka

55

Popis trasy

Kouzelnice Slaměnka provádí výletníky přírodou pod Kralickým Sněžníkem a zároveň s nimi opakuje různé matematické úkoly.

Cesta začíná u chaty Slaměnka ve výšce 1116 m. n. m. Čeká vás cesta po sjezdovce, po zpevněných cestách, ale i těžším terénem a není vhodná pro kočárky ani kola. Těšit se můžete na krásnou přírodu a v cíli na další zábavnou hru. Jednoduše pak lze dokončit okruh a buď pěšky nebo opět lanovkou se přesunout k chatě Marcelka.

Po cestě je možnost osvěžit se v potoce (doporučujeme náhradní oblečení s sebou). Občerstvení je možné v chatě Marcelka.

Chcete se vydat na tento výlet? Stáhněte si zdarma naši appku a vyražte.

Download on the AppStore
Get it on Google Play

O autorce

Anajka

Jmenuji se Anajka a mám doma tři holky, Áďu (6 let), Gabču (4 roky) a Kikču (1 rok). S manželem jsme vždy rádi cestovali a výletovali, a tak se už 6 let snažíme hledat způsoby, jak cestovat i s dětmi. Děti nás naučily, že ne vše se dá naplánovat a že nejdůležitější na výletě je svačina 😊 Kromě svačiny je nejvíc baví hry během cesty, a proto jsem se zapojila do tvorby výletů s příběhem. Před mateřskou dovolenou jsem pracovala ve zdravotnictví, a tak se určitě můžete těšit na pohádkové postavy s uzdravujícími schopnostmi.