Medaile trenéra Doubravy

Vytvořil(a):

Milada Kubátová

Místo:Rozhledna Doubravka, Hostavice
Věk dětí:3-8 let
Délka trasy:500 m
Doba výletu:30 min
Kočárek:Pouze terénní

Z tohoto výletu získáte:

  • Omalovánku Medaile trenéra Doubravy
  • Diplom Medaile trenéra Doubravy
Medaile trenéra Doubravy

30

Popis trasy

Na trase čeká na malé sportovce 6 úkolů, díky nimž mohou vyhrát ocenění nejvyšší - pamětní medaili trenéra Doubravy! Staneš se i ty jedním ze sportovců, kteří získají trenérovu přízeň?

Trasa vede lesoparkem Čihadla na kopci Horka na Černém Mostě. Není vedena jako okruh, jejím cílem je volně přístupná rozhledna Doubravka.Trasa je vedena z parkoviště u ulice Broumarská. Nejbližší zastávkou MHD je Vajgarská.

S sebou si vezměte svačinu, piknikovou deku a létajícího draka na plnění jednoho z úkolů. Pozor, rozhledna se houpe, pokud mátě závratě, je lepší vydat se na výlet s někým, kdo jimi netrpí a bude moci nahoře splnit poslední úkol. Trasa vede po lesních cestách (sjízdná pouze s kočárkem s většími koly) a je možné si ji zpět naplánovat po stejné cestě, nebo i jinudy.

Chcete se vydat na tento výlet? Stáhněte si zdarma naši appku a vyražte.

Download on the AppStore
Get it on Google Play

O autorce

Milada Kubátová

Jmenuji se Milada a jsem maminkou dvou milovaných dětí. Velice ráda s nimi cestuji, výletuji a bavím se tak, jak by to měl dělat každý správný rodič :) Kromě jiného píšu články, knihy a také se věnuji focení. Moji zálibou je psaní pohádek a pohádkových příběhů. Proto bych Vás chtěla pozvat na Hravé výlety plné fantazie a nekončícího poznání!