Medaile trenéra Doubravy

Rozhledna Doubravka, Hostavice

54 návštěv, 4.8 (32)

author avatar

Vytvořil/a:

Milada Kubátová

Věkový rozsah3 - 8 let Délka trasy0.5 km Doba výletu30 min SjízdnostTerénní kočárek
Google Play download button App Store download button
portrét postavičky Pohádková postava

Pohádková postava

"V tomto příběhu budete plnit výzvu trenéra Doubravy, jednoho z nejlepších trenérů mladých sportovců. Chcete se stát jedním z jeho oblíbenců, kterému věnuje svou pamětní medaili?"

Popis

Na trase čeká na malé sportovce 6 úkolů, díky nimž mohou vyhrát ocenění nejvyšší - pamětní medaili trenéra Doubravy! Staneš se i ty jedním ze sportovců, kteří získají trenérovu přízeň?

Cesta

Trasa vede lesoparkem Čihadla na kopci Horka na Černém Mostě. Není vedena jako okruh, jejím cílem je volně přístupná rozhledna Doubravka.Trasa je vedena z parkoviště u ulice Broumarská. Nejbližší zastávkou MHD je Vajgarská. S sebou si vezměte svačinu, piknikovou deku a létajícího draka na plnění jednoho z úkolů. Pozor, rozhledna se houpe, pokud mátě závratě, je lepší vydat se na výlet s někým, kdo jimi netrpí a bude moci nahoře splnit poslední úkol. Trasa vede po lesních cestách (sjízdná pouze s kočárkem s většími koly) a je možné si ji zpět naplánovat po stejné cestě, nebo i jinudy.

Výlet vám přináší

Milada Kubátová author avatar

Jmenuji se Milada a jsem maminkou dvou milovaných dětí. Velice ráda s nimi cestuji, výletuji a bavím se tak, jak by to měl dělat každý správný rodič :) Kromě jiného píšu články, knihy a také se věnuji focení. Moji zálibou je psaní pohádek a pohádkových příběhů. Proto bych Vás chtěla pozvat na Hravé výlety plné fantazie a nekončícího poznání!