Mňamky medvídka Bruma

zámek Konopiště, Konopiště

5 návštěv, 5.0 (3)

author avatar

Vytvořil/a:

Anajka

Věkový rozsah4 - 7 let Délka trasy1 km Doba výletu50 min SjízdnostMěstský kočárek
Google Play download button App Store download button

"Medvídek Brum je malý medvědí kluk. Rád leze po stromech a válí sudy po louce. A hlavně má pořád hlad. V okolí zámku je plno míst, která mu připomínají jeho oblíbené medvědí mňamky. Pomůžete medvídkovi Brumovi projít okolí zámku a vzpomenout si na všechny dobroty?"

Popis

Příběh vypráví o malém medvídkovi Brumovi. Medvídek je veselý a hravý a hlavně mlsný. V okolí zámku je plno míst, která mu připomínají jeho oblíbené medvědí mňamky. Cestou projdete spoustu zajímavých míst, splníte vědomostní i pohybové úkoly a třeba se dozvíte i něco nového.

Cesta

Parkování je možné na placeném parkovišti pod zámkem. Po trase potkáte informační centrum a můžete se stavit i v zámecké restauraci. Cestou zpět se můžete stavit ještě v malé oboře nedaleko parkoviště.

Výlet vám přináší

Anajka author avatar

Ahoj, říkám si Anajka a mám doma tři prima holčičky, parťačky, co milují výlety a hlavně pohádky. S manželem jsme vždy rádi cestovali a výletovali, a tak se už 6 let snažíme hledat způsoby, jak cestovat i s dětmi. Děti nás naučily, že ne vše se dá naplánovat a že nejdůležitější na výletě je svačina 😊 Kromě svačiny je nejvíc baví hry během cesty, a proto jsem se zapojila do tvorby výletů s příběhem.