Nástrahy zámeckého parku

Vytvořil(a):

Míša Vejmelková

Místo:Podvinný mlýn, Vysočany
Věk dětí:3-7 let
Délka trasy:600 m
Doba výletu:40 min
Kočárek:Ano

Z tohoto výletu získáte:

  • Omalovánku Princezna Zpěvanka
  • Diplom Princezna Zpěvanka
Princezna Zpěvanka

55

Popis trasy

Příběh je o rozzlobené princezně, na jejíž přání král zařídil, aby jejich zámek nemohl nikdo navštěvovat. Pomáhají mu v tom pohádkové bytosti, které připravují těžko překonatelné nástrahy na cestě zahradou směrem k zámku. Děti mají za úkol překážky překonat a tak princezně zlepšit náladu. Čeká na vás po cestě 7 stanovišť a 10 úkolů.

Terén je zpevněný, rovinatý, celoročně sjízdný i s městským kočárkem. Výlet je nejlepší absolvovat pěšky, trasa je ale vhodná i pro kola a odrážedla. Park se nachází se přímo u cyklostezky.

V parku můžete vidět kachny a ryby (v jezírku u hradu), při troše štěstí se vám ukáže i nutrie. Rozlehlá louka přímo na trase vybízí ke hře s létajícím talířem, míčem nebo třeba k rodinněmu picnicu na dece.

Chcete se vydat na tento výlet? Stáhněte si zdarma naši appku a vyražte.

Download on the AppStore
Get it on Google Play

O autorce

Míša Vejmelková

Jmenuji se Míša a jsem maminkou dvou malých dětí, Adélky (3 roky) a Tomáška (1 rok). Před nástupem na mateřskou dovolenou jsem pracovala jako manažerka v mediální agentuře, nyní mě na jeden a půl úvazku vytěžují moje děti. Ve zbylém čase jsem chtěla dělat něco smysluplného a postupně jsme s manželem došli k myšlence vytvořit aplikaci naplněnou hravými výlety v přírodě pro děti. Jako malé dítě jsem s rodiči a sestrami výletila téměř každý víkend a dodnes si pamatuji, jaký to byl zážitek, když se za výletem skrývala zároveň cesta za nějakým dobrodružstvím. Ráda bych teď takové zážitky vytvářela pro další děti.