O zakletém permoníkovi

Vytvořil(a):

Anajka

Místo:Dálejské údolí, Hlubočepy
Věk dětí:5-9 let
Délka trasy:800 m
Doba výletu:50 min
Kočárek:Ne

Z tohoto výletu získáte:

  • Omalovánku Permoník Karlík
  • Diplom Permoník Karlík
Permoník Karlík

30

Popis trasy

V tomto příběhu navštěvujete místa, kde se pohyboval Permoník Karlík. Dozvíte se o lomu mnoho zajímavostí, a nejen o lomu. Dostanete se i do tunelu a pod zem.

Trasa začíná v ulici K Holému vrchu, kde lze dobře zaparkovat. MHD se na místo dostanete ze zastávky Řeporyjské náměstí. Cesta vede po silnici, po pastvině, po vyšlapaných cestičkách mezi skalkami, ale taky pod zemí! Není vhodná pro kočárek a ani pro osoby, které mají strach ze tmy a uzavřených prostorů. Celý výlet je okružní. parkování: 50.0297708N, 14.3167472E

Chcete se vydat na tento výlet? Stáhněte si zdarma naši appku a vyražte.

Download on the AppStore
Get it on Google Play

O autorce

Anajka

Jmenuji se Anajka a mám doma tři holky, Áďu (6 let), Gabču (4 roky) a Kikču (1 rok). S manželem jsme vždy rádi cestovali a výletovali, a tak se už 6 let snažíme hledat způsoby, jak cestovat i s dětmi. Děti nás naučily, že ne vše se dá naplánovat a že nejdůležitější na výletě je svačina 😊 Kromě svačiny je nejvíc baví hry během cesty, a proto jsem se zapojila do tvorby výletů s příběhem. Před mateřskou dovolenou jsem pracovala ve zdravotnictví, a tak se určitě můžete těšit na pohádkové postavy s uzdravujícími schopnostmi.