O zatoulaném Hejkalovi II

Vytvořil(a):

Anajka

Místo:Lidové sady - ZOO, Liberec
Věk dětí:5-8 let
Délka trasy:2.3 km
Doba výletu:2h 20min
Kočárek:Pouze terénní

Z tohoto výletu získáte:

  • Omalovánku Hejkal
  • Diplom Hejkal
Hejkal

45

Popis trasy

V tomto příběhu procházíte krásnými lesy podél potoka, plníte úkoly a hledáte, kde by Hejkal mohl být schovaný.

Trasa začíná nedaleko zoologické zahrady. Parkovat lze buď na oficiálním parkovišti ZOO (placené, cca 250m od startu výletu), nebo přímo u startu, nebo v ulicích Javorová, Vnislavova, Stroupežnického (zdarma). Výlet vede lesem, nejprve proti toku Jizerského potoka kolem Lesního koupaliště (možnost koupání) a opět kousek lesem. Výlet je okružní a cesta nazpět vede stejnou trasou. Cesta je průjezdná s terénním kočárkem.

V letních měsících je po cestě možnost koupání. Malé občerstvení je možné na Lesním koupališti (v závislosti na roční době a počasí). i: K této hře existuje alternativa "O zatoulaném Hejkalovi I". Příběh i většina úkolů jsou téměř stejné, rozdíl je v trase, na které se hra odehrává, a v posloupnosti plnění úkolů.

Chcete se vydat na tento výlet? Stáhněte si zdarma naši appku a vyražte.

Download on the AppStore
Get it on Google Play

O autorce

Anajka

Jmenuji se Anajka a mám doma tři holky, Áďu (6 let), Gabču (4 roky) a Kikču (1 rok). S manželem jsme vždy rádi cestovali a výletovali, a tak se už 6 let snažíme hledat způsoby, jak cestovat i s dětmi. Děti nás naučily, že ne vše se dá naplánovat a že nejdůležitější na výletě je svačina 😊 Kromě svačiny je nejvíc baví hry během cesty, a proto jsem se zapojila do tvorby výletů s příběhem. Před mateřskou dovolenou jsem pracovala ve zdravotnictví, a tak se určitě můžete těšit na pohádkové postavy s uzdravujícími schopnostmi.