Po stopách loupežníka Prastava

Vytvořil(a):

Anajka

Místo:Lom Prastav, Hlubočepy
Věk dětí:5-9 let
Délka trasy:1.4 km
Doba výletu:1h 20min
Kočárek:Ne

Z tohoto výletu získáte:

  • Omalovánku Loupežník Prastav
  • Diplom Loupežník Prastav
Loupežník Prastav

40

Popis trasy

Příběh vás vede po místech, kde údajně ukryl loupežník Prastav své poklady. Jelikož se jedná o poukrývaný poklad, můžete přidat na autentičnosti tím, že na jednotlivých stanovištích nebo v cíli nenápadně vytrousíte čokoládové mince nebo jiný pokládek. Není to ale nutné.

Trasa vede od sídliště Velká Ohrada přes Dalejské údolí. Trasa není okružní! Pro cestu zpět lze využít nejbližší vlakové spojení z Holyně , nebo dojít cca 700m na autobus z Holyně a nebo cca 1,4km na konečnou tramvají Barrandov. Je samozřejmě možné vrátit se stejnou cestou zpět. Cesta vede terénem a není vhodná pro kočárky.

i:

Chcete se vydat na tento výlet? Stáhněte si zdarma naši appku a vyražte.

Download on the AppStore
Get it on Google Play

O autorce

Anajka

Jmenuji se Anajka a mám doma tři holky, Áďu (6 let), Gabču (4 roky) a Kikču (1 rok). S manželem jsme vždy rádi cestovali a výletovali, a tak se už 6 let snažíme hledat způsoby, jak cestovat i s dětmi. Děti nás naučily, že ne vše se dá naplánovat a že nejdůležitější na výletě je svačina 😊 Kromě svačiny je nejvíc baví hry během cesty, a proto jsem se zapojila do tvorby výletů s příběhem. Před mateřskou dovolenou jsem pracovala ve zdravotnictví, a tak se určitě můžete těšit na pohádkové postavy s uzdravujícími schopnostmi.