Policejní kůň Milčák

Vytvořil(a):

Milada Kubátová

Místo:Milíčovský les, Milíčov
Věk dětí:3-7 let
Délka trasy:1.3 km
Doba výletu:1h 20min
Kočárek:Ano

Z tohoto výletu získáte:

  • Omalovánku Policejní kůň Milčák
  • Diplom Policejní kůň Milčák
Policejní kůň Milčák

35

Popis trasy

Policejnímu koni Milčákovi se z jeho kyblíku u ohrady ztratil svazek mrkví. Pachatel běhá někdo poblíž, stopy vedou do nedalekého Milíčovského lesa. Pomůžete mu s hledáním jeho oblíbené potravy?

Trasa vede Milíčovským hájem, kolem ZOO koutku, krmítek lesní zvěře a rybníků. Je dobře sjízdná pro kočárky, v případě deště blátivá. Ideální také pro kola či odrážedla. Trasa začíná u ZOO koutku, u kterého také poblíž končí. Za malý poplatek je možné ho navštívit. Uvnitř najdete také hřiště, občerstvení a toalety. Návštěvu ZOO koutku doporučuji až po výletu :)

Sebou si vezměte do cíle alespoň jednu mrkev a vločky (či jiný zob) pro ptáčky. Pokud nebudete chtít mrkve nést zpět domů, je možné je věnovat obsluze ZOO koutku. V žádném případě zvířata NEKRMTE sami, mohli byste jim ublížit.

Chcete se vydat na tento výlet? Stáhněte si zdarma naši appku a vyražte.

Download on the AppStore
Get it on Google Play

O autorce

Milada Kubátová

Jmenuji se Milada a jsem maminkou dvou milovaných dětí. Velice ráda s nimi cestuji, výletuji a bavím se tak, jak by to měl dělat každý správný rodič :) Kromě jiného píšu články, knihy a také se věnuji focení. Moji zálibou je psaní pohádek a pohádkových příběhů. Proto bych Vás chtěla pozvat na Hravé výlety plné fantazie a nekončícího poznání!