Policejní kůň Milčák

Milíčovský les, Milíčov

80 návštěv, 4.6 (37)

author avatar

Vytvořil/a:

Milada Kubátová

Věkový rozsah3 - 7 let Délka trasy1.3 km Doba výletu80 min SjízdnostMěstský kočárek
Google Play download button App Store download button
portrét postavičky Pohádková postava

Pohádková postava

"Jaké dovednosti musí mít trénovaný policejní kůň? Právě takové, aby zjistil, kdo mu z kyblíku u ohrady ukradl jeho svazek mrkví! Pomůžeš mu je vypátrat? Dej se hned do toho!"

Popis

Policejnímu koni Milčákovi se z jeho kyblíku u ohrady ztratil svazek mrkví. Pachatel běhá někdo poblíž, stopy vedou do nedalekého Milíčovského lesa. Pomůžete mu s hledáním jeho oblíbené potravy?

Cesta

Trasa vede Milíčovským hájem, kolem ZOO koutku, krmítek lesní zvěře a rybníků. Je dobře sjízdná pro kočárky, v případě deště blátivá. Ideální také pro kola či odrážedla. Trasa začíná u ZOO koutku, u kterého také poblíž končí. Za malý poplatek je možné ho navštívit. Uvnitř najdete také hřiště, občerstvení a toalety. Návštěvu ZOO koutku doporučuji až po výletu :) Sebou si vezměte do cíle alespoň jednu mrkev a vločky (či jiný zob) pro ptáčky. Pokud nebudete chtít mrkve nést zpět domů, je možné je věnovat obsluze ZOO koutku. V žádném případě zvířata NEKRMTE sami, mohli byste jim ublížit.

Výlet vám přináší

Milada Kubátová author avatar

Jmenuji se Milada a jsem maminkou dvou milovaných dětí. Velice ráda s nimi cestuji, výletuji a bavím se tak, jak by to měl dělat každý správný rodič :) Kromě jiného píšu články, knihy a také se věnuji focení. Moji zálibou je psaní pohádek a pohádkových příběhů. Proto bych Vás chtěla pozvat na Hravé výlety plné fantazie a nekončícího poznání!