Pomocníci skřítka Radovánka

Zámek Kozel, Šťáhlavy

6 návštěv, 5.0 (3)

author avatar

Vytvořil/a:

Anajka

Věkový rozsah3 - 7 let Délka trasy0.9 km Doba výletu50 min SjízdnostTerénní kočárek
Google Play download button App Store download button
portrét postavičky Pohádková postava

Pohádková postava

"Skřítek Radovánek je hodný skřítek, který se odjakživa staral o okolí zámku a chránil zámek i nedalekou přírodu. Dříve mu práci přidělával hlavně zlý skřet Radouš, dnes i nevychovaní turisté. Projdete se skřítkem až k zámku a odstraníte společně všechny nepravosti?"

Popis

Během výletu se naučíte něco o přírodě a ekologii a příběh vás dovede až k hlavnímu vstupu do zámku.

Cesta

Trasa začíná na parkovišti pod zámkem a vede do mírného kopečka až k zámku Kozel. Výlet můžete spojit i s prohlídkou zámku, kde se dozvíte více o zlém skřetu Radoušovi. Sladkou tečku za výletem si společně můžete vychutnat v cukrárně hned vedle zámku.

Výlet vám přináší

Anajka author avatar

Jmenuji se Anajka a mám doma tři holky, Áďu (6 let), Gabču (4 roky) a Kikču (1 rok). S manželem jsme vždy rádi cestovali a výletovali, a tak se už 6 let snažíme hledat způsoby, jak cestovat i s dětmi. Děti nás naučily, že ne vše se dá naplánovat a že nejdůležitější na výletě je svačina 😊 Kromě svačiny je nejvíc baví hry během cesty, a proto jsem se zapojila do tvorby výletů s příběhem. Před mateřskou dovolenou jsem pracovala ve zdravotnictví, a tak se určitě můžete těšit na pohádkové postavy s uzdravujícími schopnostmi.