Popletená žabka Šárka

9 návštěv, 4.8 (8)

author avatar

Vytvořil/a:

Anajka

Věkový rozsah5 - 8 let Délka trasy1 km Doba výletu45 min SjízdnostMěstský kočárek
Google Play download button App Store download button

"Výlet krásným okolím Vesteckého rybníka"

Popis

Žabka Šárka žije se svojí žabí rodinkou nedaleko Vesteckého rybníka. Do jejich bytečku vede tajná cesta, která se otevře jen tehdy, když se správně rozestaví šachové figury. Jenže žabka Šárka úplně zapomněla, jak to má být. V okolí rybníka její žabí tatínek rozestavěl několik nápověd, pomůžete jí je najít?

Cesta

Výlet začíná i končí ve Vestci za tenisovou halou, kde je možnost parkování. Nedaleko najdete i hospodu s pěkným dětským hřištěm. Přestože trasa není dlouhá, ve Vestci strávíte určitě několik hodin. Cesta je vhodná i pro kočárek nebo odrážedlo, ale část vede přes most přes rybník, tak buďte opatrní. S kočárkem se taky můžete vrátit zpět stejnou cestou, za rybníkem už nečeká žádný úkol.

Výlet vám přináší

Anajka author avatar

Ahoj, říkám si Anajka a mám doma tři prima holčičky, parťačky, co milují výlety a hlavně pohádky. S manželem jsme vždy rádi cestovali a výletovali, a tak se už 6 let snažíme hledat způsoby, jak cestovat i s dětmi. Děti nás naučily, že ne vše se dá naplánovat a že nejdůležitější na výletě je svačina 😊 Kromě svačiny je nejvíc baví hry během cesty, a proto jsem se zapojila do tvorby výletů s příběhem.