Příběh gorilího mláděte

Vytvořil(a):

Barbora Vlková

Místo:Kunratický les, Roztyly
Věk dětí:3-7 let
Délka trasy:4.3 km
Doba výletu:4h 20min
Kočárek:Pouze terénní

Z tohoto výletu získáte:

  • Omalovánku Gorilí mládě Bertík
  • Diplom Gorilí mládě Bertík
Gorilí mládě Bertík

40

Popis trasy

V tomto příběhu jde o nalezení zvědavého gorilího mláděte, které se zaběhlo a ztratilo ve velikánském pralese. Děti se vydají po stopách mláděte a s pomocí ostatních zvířátek mu pomohou najít cestu domů.

Trasa začíná i končí poblíž zastávky metra Roztyly. Vede zčásti po nezpevněných lesních cestách. Terénní kočárek by měl cestu zvládnout. Na několika místech můžete volit mezi kratší nezpevněnou cestou a nebo delší cestou, vhodnějsí pro kočárek.

Na trase se nachází menší sportovní hřiště s kladinou, hrazdou a bradly a v jejím cíli vás čeká krásné nové sportoviště. V Krčském lese se nachází také dětská hřiště, altány, velké množství laviček, piknikové místo s veřejným ohništěm a naučná stezka s lesnickou tématikou.

Chcete se vydat na tento výlet? Stáhněte si zdarma naši appku a vyražte.

Download on the AppStore
Get it on Google Play

O autorce

Barbora Vlková

Jmenuji se Bára a jsem maminkou čtyř dětí. Během rodičovské dovolené jsem začala pracovat s dětmi v hudební škole Malý muzikant, ve skautském oddílu Šnečci a v Rodinném centru Rybička. Kreativní práce s dětmi vlastními i cizími mě baví, a tak jsem se moc ráda zapojila do tvorby hravých výletů.