Příběh gorilího mláděte

Kunratický les, Roztyly

39 návštěv, 4.8 (11)

author avatar

Vytvořil/a:

Barbora Vlková

Věkový rozsah3 - 7 let Délka trasy4.3 km Doba výletu260 min SjízdnostTerénní kočárek
Google Play download button App Store download button
portrét postavičky Pohádková postava

Pohádková postava

"V hlubokém lese žije jedna gorilí rodinka. Gorilí mládě se nedávno zaběhlo! Celý gorilí klan ho hledá, ale nemůže ho nikde najít. Pomůžeš vrátit mládě jeho mamince?"

Popis

V tomto příběhu jde o nalezení zvědavého gorilího mláděte, které se zaběhlo a ztratilo ve velikánském pralese. Děti se vydají po stopách mláděte a s pomocí ostatních zvířátek mu pomohou najít cestu domů.

Cesta

Trasa začíná i končí poblíž zastávky metra Roztyly. Vede zčásti po nezpevněných lesních cestách. Terénní kočárek by měl cestu zvládnout. Na několika místech můžete volit mezi kratší nezpevněnou cestou a nebo delší cestou, vhodnějsí pro kočárek. Na trase se nachází menší sportovní hřiště s kladinou, hrazdou a bradly a v jejím cíli vás čeká krásné nové sportoviště. V Krčském lese se nachází také dětská hřiště, altány, velké množství laviček, piknikové místo s veřejným ohništěm a naučná stezka s lesnickou tématikou.

Výlet vám přináší

Barbora Vlková author avatar

Jmenuji se Bára a jsem maminkou čtyř dětí. Během rodičovské dovolené jsem začala pracovat s dětmi v hudební škole Malý muzikant, ve skautském oddílu Šnečci a v Rodinném centru Rybička. Kreativní práce s dětmi vlastními i cizími mě baví, a tak jsem se moc ráda zapojila do tvorby hravých výletů.