S Klepetáčkem za vílou Dostrou

Park V Jamce, Rakovník

6 návštěv, 4.5 (2)

author avatar

Vytvořil/a:

Anna Kodymová

Věkový rozsah3 - 6 let Délka trasy0.6 km Doba výletu40 min SjízdnostTerénní kočárek
Google Play download button App Store download button
portrét postavičky Pohádková postava

Pohádková postava

"Kdysi mi ráček Klepetáček povídal o víle Dostře, která prý umí nejen lidem vyčarovat na tvářích úsměv. Ne každý ji ale dokáže najít. Zkusíš to?"

Popis

V této hře čeká děti sedm úkolů, při kterých mohou nejen zvířátkům udělat radost. Na závěr se dozvědí, kdo je záhadná víla Dostra.

Cesta

Trasa je koncipována jako uzavřený okruh lesoparkem V Jamce. Park vede do kopce a jsou v něm zabudovány dřevěné prolézačky a jiné herní prvky. Cesta není vhodná pro kočárek, ale pokud je vás víc dospělých, je možné se rozdělit a s kočárkem jet hlavní zpevněnou cestou vedoucí středem parku, která je kromě poslední etapy na dohled stanovišť. Hra začíná a končí u obchodního domu Norma blízko krásného rakovnického náměstí s množstvím obchůdků a restaurací.

Výlet vám přináší

Anna Kodymová author avatar

Jmenuji se Anna a doma mám tři malé princezny. S dětmi se setkávám dennodenně, ať už coby učitelka ve škole, nebo jako vedoucí dětského folklórního souboru. A protože navíc často trpím neodbytnou potřebou něco pro ostatní vytvářet či organizovat, nadšeně jsem se vrhla i do vymýšlení hravého výletu v Rakovníku, který si, pevně věřím, s vašimi dětmi užijete.