Šašek Jáša z Dobešky

Vytvořil(a):

Milada Kubátová

Místo:Dobeška, Braník
Věk dětí:3-7 let
Délka trasy:500 m
Doba výletu:30 min
Kočárek:Pouze terénní

Z tohoto výletu získáte:

  • Omalovánku Šáša Jáša
  • Diplom Šáša Jáša
Šáša Jáša

30

Popis trasy

Šáša Jáša pracuje v nedalekém divadle, miluje procházky po místním lese a každý den se kochá výhledem na Prahu. Jednoho dne ale s překvapením zjistí, že v lese není sám! Někdo ho sleduje! Kdo to je? Splň po cestě šest tajuplných úkolů a zjisti, kdo ho cestou pozoruje!

Trasa vede lesoparkem Dobeška až na Branické skály s úžasným výhledem na Prahu. Trasa je vedena jako okruh ze zastávky "Dobeška". K začátku trasy je možné se dostat také pěšky od zastávky tramvaje "Přístaviště" (poněkud dále a do kopce). Parkování v okolí není možné - volné místo najdete pouze se štěstím. Trasa je sjízdná kočárkem s terénními koly, pro děti je možné vzít kolo nebo odrážedlo (lesní cesta). Kolem dokola není restaurace ani možnost občerstvení.

Na trase není všude plot a skály mohou být kluzké, hlídejte tedy prosím, aby se děti neblížily k nebezpečným místům.

Chcete se vydat na tento výlet? Stáhněte si zdarma naši appku a vyražte.

Download on the AppStore
Get it on Google Play

O autorce

Milada Kubátová

Jmenuji se Milada a jsem maminkou dvou milovaných dětí. Velice ráda s nimi cestuji, výletuji a bavím se tak, jak by to měl dělat každý správný rodič :) Kromě jiného píšu články, knihy a také se věnuji focení. Moji zálibou je psaní pohádek a pohádkových příběhů. Proto bych Vás chtěla pozvat na Hravé výlety plné fantazie a nekončícího poznání!