Šašek Jáša z Dobešky

Dobeška, Braník

57 návštěv, 4.6 (24)

author avatar

Vytvořil/a:

Milada Kubátová

Věkový rozsah3 - 7 let Délka trasy0.5 km Doba výletu30 min SjízdnostTerénní kočárek
Google Play download button App Store download button
portrét postavičky Pohádková postava

Pohádková postava

"Šáša Jáša miluje místní les. Jednoho dne ale zjistí, že v lese není sám! Splň šest úkolů a zjisti, kdo je tam s ním!"

Popis

Šáša Jáša pracuje v nedalekém divadle, miluje procházky po místním lese a každý den se kochá výhledem na Prahu. Jednoho dne ale s překvapením zjistí, že v lese není sám! Někdo ho sleduje! Kdo to je? Splň po cestě šest tajuplných úkolů a zjisti, kdo ho cestou pozoruje!

Cesta

Trasa vede lesoparkem Dobeška až na Branické skály s úžasným výhledem na Prahu. Trasa je vedena jako okruh ze zastávky "Dobeška". K začátku trasy je možné se dostat také pěšky od zastávky tramvaje "Přístaviště" (poněkud dále a do kopce). Parkování v okolí není možné - volné místo najdete pouze se štěstím. Trasa je sjízdná kočárkem s terénními koly, pro děti je možné vzít kolo nebo odrážedlo (lesní cesta). Kolem dokola není restaurace ani možnost občerstvení. Na trase není všude plot a skály mohou být kluzké, hlídejte tedy prosím, aby se děti neblížily k nebezpečným místům.

Výlet vám přináší

Milada Kubátová author avatar

Jmenuji se Milada a jsem maminkou dvou milovaných dětí. Velice ráda s nimi cestuji, výletuji a bavím se tak, jak by to měl dělat každý správný rodič :) Kromě jiného píšu články, knihy a také se věnuji focení. Moji zálibou je psaní pohádek a pohádkových příběhů. Proto bych Vás chtěla pozvat na Hravé výlety plné fantazie a nekončícího poznání!