Schovaný bráška myšky Řepinky

Vytvořil(a):

Anajka

Místo:Skanzen Řepora, Řeporyje
Věk dětí:3-6 let
Délka trasy:1.7 km
Doba výletu:1h 40min
Kočárek:Pouze terénní

Z tohoto výletu získáte:

  • Omalovánku Myška Řepinka
  • Diplom Myška Řepinka
Myška Řepinka

50

Popis trasy

Příběh vás zavede do rajónu dvou malých myšek. S myškou Řepinkou se vydáte po stopách jejího brášky a objevíte mnoho míst, kde si myšky hrajou a dovádí.

Trasa je zčásti okružní. Zpočátku vede mezi domy po silnici, postupně se dostanete do krásné přírody, objevíte několik vodních ploch podél Dalejského potoka. Celá trasa je zpevněná, pouze v jednom místě je třeba překonat stoupání v terénu, jedná se zhruba o 50 metrů. Po cestě narazíte na bývalý skanzen Řepora. Ten je bohužel pro veřejnost zavřený. Zaparkovat lze například v ulici U Výkupního střediska. Nejbližší zastávka MHD je Řeporyjské náměstí.

i: i:

Chcete se vydat na tento výlet? Stáhněte si zdarma naši appku a vyražte.

Download on the AppStore
Get it on Google Play

O autorce

Anajka

Jmenuji se Anajka a mám doma tři holky, Áďu (6 let), Gabču (4 roky) a Kikču (1 rok). S manželem jsme vždy rádi cestovali a výletovali, a tak se už 6 let snažíme hledat způsoby, jak cestovat i s dětmi. Děti nás naučily, že ne vše se dá naplánovat a že nejdůležitější na výletě je svačina 😊 Kromě svačiny je nejvíc baví hry během cesty, a proto jsem se zapojila do tvorby výletů s příběhem. Před mateřskou dovolenou jsem pracovala ve zdravotnictví, a tak se určitě můžete těšit na pohádkové postavy s uzdravujícími schopnostmi.