Škrpál skřítka Pepíka

Vytvořil(a):

Milada Kubátová

Místo:okolí Botiče, Záběhlice
Věk dětí:3-7 let
Délka trasy:2.7 km
Doba výletu:2h 40min
Kočárek:Pouze terénní

Z tohoto výletu získáte:

  • Omalovánku Skřítek Pepík
  • Diplom Skřítek Pepík
Skřítek Pepík

30

Popis trasy

V tomto výletu budete pomáhat skřítkovi Pepíkovi chytat jeho ztracený škrpál, který mu odnesla velká voda. Čeká na Vás trasa plná záludných úkolů.

Trasa vede krásnou přírodou pražského Trojmezí kolem potoka Botiče, je přístupná pro kočárek s lepšími koly, pro menší děti doporučuji kolo/odrážedlo a svačinu :) Trasa není postavena jako okruh, začíná kousek od zastávky „Hostivařské náměstí“ a končí u zastávky „U lípy“.

V oblasti se vyskytuje spousta živočichů (koně, kachny, veverky, lesní živočichové...), po cestě uvidíte také ovce nebo ryby, které se vyhřívají u mostu. Krom jiného poznáte všechny tajemné meandry Botiče, uvidíte skrytý jez Marcela, zahrádkářskou oblast v Záběhlicích nebo výhled na pražské Trojmezí (Praha 10, Praha 11 a Praha 15).

Chcete se vydat na tento výlet? Stáhněte si zdarma naši appku a vyražte.

Download on the AppStore
Get it on Google Play

O autorce

Milada Kubátová

Jmenuji se Milada a jsem maminkou dvou milovaných dětí. Velice ráda s nimi cestuji, výletuji a bavím se tak, jak by to měl dělat každý správný rodič :) Kromě jiného píšu články, knihy a také se věnuji focení. Moji zálibou je psaní pohádek a pohádkových příběhů. Proto bych Vás chtěla pozvat na Hravé výlety plné fantazie a nekončícího poznání!