Tajný lektvar alchymisty Maxmiliána

Vytvořil(a):

Anajka

Místo:Králíky, Šumperk
Věk dětí:5-8 let
Délka trasy:2.4 km
Doba výletu:2h 20min
Kočárek:Ne

Z tohoto výletu získáte:

  • Omalovánku Alchymista Maxmilián
  • Diplom Alchymista Maxmilián
Alchymista Maxmilián

55

Popis trasy

V tomto příběhu děti plněním úkolů objevují stránky s ingrediencemi do tajného receptu.

Trasa začíná na konci ulice Sadová v obci Králíky, kde lze bez problémů zaparkovat. Cesta vede zpočátku alejí do kopce a tato část není vhodná pro kočárek. Pokud je vás více dospělých, lze se rozdělit, přejet autem ulicí Hedečskou až ke klášteru a spolu s kočárkem se přidat k ostatním přibližně v půlce příběhu. Zároveň tak menším dětem ušetříte cestu zpět z kopce. Jinak je výlet neokružní.

Na vrcholu kopce je možno se občerstvit, nakoupit drobné upomínkové předměty, nebo si prohlédnout místní kostel (http://klasterkraliky.cz).

Chcete se vydat na tento výlet? Stáhněte si zdarma naši appku a vyražte.

Download on the AppStore
Get it on Google Play

O autorce

Anajka

Jmenuji se Anajka a mám doma tři holky, Áďu (6 let), Gabču (4 roky) a Kikču (1 rok). S manželem jsme vždy rádi cestovali a výletovali, a tak se už 6 let snažíme hledat způsoby, jak cestovat i s dětmi. Děti nás naučily, že ne vše se dá naplánovat a že nejdůležitější na výletě je svačina 😊 Kromě svačiny je nejvíc baví hry během cesty, a proto jsem se zapojila do tvorby výletů s příběhem. Před mateřskou dovolenou jsem pracovala ve zdravotnictví, a tak se určitě můžete těšit na pohádkové postavy s uzdravujícími schopnostmi.