Vodník Jedovník a zakletý poklad

Macocha, Vilémovice

5 návštěv, zatím nehodnoceno

author avatar

Vytvořil/a:

Anajka

Věkový rozsah4 - 7 let Délka trasy1.3 km Doba výletu80 min SjízdnostBez kočárku
Google Play download button App Store download button
portrét postavičky Vodník Jedovník

Vodník Jedovník

"Jeden hodný vodník jménem Jedovník by moc rád získal Jedulku, dceru vodníka z nedalekého rybníka. Bude však k tomu potřebovat najít zakletou truhlu se zlatým pokladem. Vydáte se tam a pomůžete Jedovníkovi získat jak zlato, tak ruku Vodulky? "

Popis

Cesta za pokladem vás provede přírodou nad propastí Macocha a v blízkém okolí. S každým splněným úkolem jste blíž a blíž zakletému pokladu.

Cesta

Trasa začíná na parkovišti Macocha, kousek od obce Vilémovice a vede kolem Horního a Dolního můstku, kde se můžete podívat na dno propasti. Potom se projdete lesem až k vyhlídce Koňský žleb. Výlet není okružní a návrat je možný stejnou cestou.

Praktické informace

Na startu/v cíli je možnost občerstvení a zakoupení upomínkových předmětů v informačním centru.

O autorce

Anajka author avatar

Jmenuji se Anajka a mám doma tři holky, Áďu (6 let), Gabču (4 roky) a Kikču (1 rok). S manželem jsme vždy rádi cestovali a výletovali, a tak se už 6 let snažíme hledat způsoby, jak cestovat i s dětmi. Děti nás naučily, že ne vše se dá naplánovat a že nejdůležitější na výletě je svačina 😊 Kromě svačiny je nejvíc baví hry během cesty, a proto jsem se zapojila do tvorby výletů s příběhem. Před mateřskou dovolenou jsem pracovala ve zdravotnictví, a tak se určitě můžete těšit na pohádkové postavy s uzdravujícími schopnostmi.