Vodník Jedovník na stopě prstenu

Rudické propadání, Jedovnice

6 návštěv, 4.3 (2)

author avatar

Vytvořil/a:

Anajka

Věkový rozsah4 - 7 let Délka trasy1.9 km Doba výletu110 min SjízdnostBez kočárku
Google Play download button App Store download button
portrét postavičky Pohádková postava

Pohádková postava

"Vodník Jedovník by moc rád získal Jedulku, dceru vodníka z nedalekého rybníka. Bude však k tomu potřebovat dohonit rozverného kapříka Pepíka, který mu z legrace ukradl zásnubní prsten a uplaval pryč z rybníka. Vydáte se po proudu potoka a pomůžete Jedovníkovi získat jak prsten, tak ruku Vodulky?"

Popis

Vydejte se za kapříkem Pepíkem podél Jedovnického potoka a splňte všechny úkoly dřív, než se kapřík i s prstenem nenávratně potopí do země v místě Rudického propadání.

Cesta

Trasa vede z Jedovnic podél potoka krásnou přírodou. V místě startu je možné bez problémů zaparkovat. Výlet není okružní a není zde možnost občerstvení. Kousek od cíle (po zelené po kořenech nahoru) je však možnost posezení pod nádherným vápencovým skalním městem Kolíbky. Výlet je obvykle možné absolvovat se sportovním kočárkem, může se však stát, že cestu zatarasí spadlý strom, proto spíše nedoporučujeme.

Výlet vám přináší

Anajka author avatar

Jmenuji se Anajka a mám doma tři holky, Áďu (6 let), Gabču (4 roky) a Kikču (1 rok). S manželem jsme vždy rádi cestovali a výletovali, a tak se už 6 let snažíme hledat způsoby, jak cestovat i s dětmi. Děti nás naučily, že ne vše se dá naplánovat a že nejdůležitější na výletě je svačina 😊 Kromě svačiny je nejvíc baví hry během cesty, a proto jsem se zapojila do tvorby výletů s příběhem. Před mateřskou dovolenou jsem pracovala ve zdravotnictví, a tak se určitě můžete těšit na pohádkové postavy s uzdravujícími schopnostmi.