Výprava se zajíčkem Třešinkou

Vytvořil(a):

Anka

Místo:Kobeřice, Opava
Věk dětí:3-7 let
Délka trasy:2.1 km
Doba výletu:2h 10min
Kočárek:Ano

Z tohoto výletu získáte:

  • Omalovánku Zajíček Třešínka
  • Diplom Zajíček Třešínka
Zajíček Třešínka

40

Popis trasy

Příběh je o zajíčkovi který zapomněl cestu do oblíbené třešňové aleje. Naším úkolem bude najít cestu za podpory zvířátek, která udělí radu, když splníme jednoduché úkoly.

Trasa vede částečně v přírodě kolem hráze a kolem polí, pak alejemi stromů. Trasa je postavena jako okruh, první dvě třetiny jsou součástí příběhu, pak už jen po silnici dojdete zpět k výchozímu bodu. První třetina je polní cesta, proto náročnější s kočárkem, ale průjezdná. Pěšky zcela bez problémů. Druhé dvě třetiny vedou po asfaltové cestě, místy kamenité a rozbité, ale pro kočárek i pěšky je vhodná.

Na konci cesty je alej s ovocnými stromy – jabloň, třešeň a švestka, proto doporučuji jít trasu v období zrání ovoce, můžete si cestou natrhat na osvěžení.

Chcete se vydat na tento výlet? Stáhněte si zdarma naši appku a vyražte.

Download on the AppStore
Get it on Google Play

O autorce

Anka

Jmenuji se Anka a mám dvě děti Radimka (3,5) a Dominička (1). Před dětmi jsem podnikala jako lektorka a majitelka tanečního studia zaměřeného na pole dance. Se synem jsme to ještě rok drželi, ale jelikož jsem se plně chtěla věnovat rodině a majitel potřeboval prostory pro jiné využití, živnost jsem ukončila. Momentálně mne zaměstnávaji mé děti a rodina. Od malička jsme byli vedeni ke sportu a s rodiči jsme jezdily na výlety, hráli jsme hry a vymýšleli různorodou zábavu. Vždy mne bavily hry jako šipkovaná, hledání pokladu, schovávačky a podobně. Proto mne velmi zaujal tento nápad a moc ráda se zapojím do vymýšlení tras. Pro děti vymýšlím hry a vyplnění volného času a těším se až budou větší a budeme moci chodit i na výpravy. S čímž nám jistě tato aplikace bude skvělým pomocníkem v různých místech, třeba na dovolené.