Výprava se zajíčkem Třešinkou

Kobeřice, Opava

7 návštěv, 5.0 (1)

author avatar

Vytvořil/a:

Anka

Věkový rozsah3 - 7 let Délka trasy2.1 km Doba výletu130 min SjízdnostMěstský kočárek
Google Play download button App Store download button
portrét postavičky Pohádková postava

Pohádková postava

"Malý zajíček Třešinka od malička rád chodil do aleje na ty nejsladší třešně. Bohužel po jednom dlouhém krásném spánku cestu do aleje zapomněl a od té doby bloudí. Pomůžeš mu cestu najít?"

Popis

Příběh je o zajíčkovi který zapomněl cestu do oblíbené třešňové aleje. Naším úkolem bude najít cestu za podpory zvířátek, která udělí radu, když splníme jednoduché úkoly.

Cesta

Trasa vede částečně v přírodě kolem hráze a kolem polí, pak alejemi stromů. Trasa je postavena jako okruh, první dvě třetiny jsou součástí příběhu, pak už jen po silnici dojdete zpět k výchozímu bodu. První třetina je polní cesta, proto náročnější s kočárkem, ale průjezdná. Pěšky zcela bez problémů. Druhé dvě třetiny vedou po asfaltové cestě, místy kamenité a rozbité, ale pro kočárek i pěšky je vhodná. Na konci cesty je alej s ovocnými stromy – jabloň, třešeň a švestka, proto doporučuji jít trasu v období zrání ovoce, můžete si cestou natrhat na osvěžení.

Výlet vám přináší

Anka author avatar

Jmenuji se Anka a mám dvě děti Radimka (3,5) a Dominička (1). Před dětmi jsem podnikala jako lektorka a majitelka tanečního studia zaměřeného na pole dance. Se synem jsme to ještě rok drželi, ale jelikož jsem se plně chtěla věnovat rodině a majitel potřeboval prostory pro jiné využití, živnost jsem ukončila. Momentálně mne zaměstnávaji mé děti a rodina. Od malička jsme byli vedeni ke sportu a s rodiči jsme jezdily na výlety, hráli jsme hry a vymýšleli různorodou zábavu. Vždy mne bavily hry jako šipkovaná, hledání pokladu, schovávačky a podobně. Proto mne velmi zaujal tento nápad a moc ráda se zapojím do vymýšlení tras. Pro děti vymýšlím hry a vyplnění volného času a těším se až budou větší a budeme moci chodit i na výpravy. S čímž nám jistě tato aplikace bude skvělým pomocníkem v různých místech, třeba na dovolené.