Zachraňte Vánoce Brno

Park Lužánky, Brno

Žádné návštěvy, buďte první!

author avatar

Vytvořil/a:

Anajka

Věkový rozsah3 - 8 let Délka trasy0.5 km Doba výletu45 min SjízdnostMěstský kočárek
Google Play download button App Store download button

"Andílci, kteří každý rok připravují všechno na Vánoce, se ztratili. Bez nich hrozí, že nebudou včas nazdobené vánoční stromečky, kapři v kádích nebo cukroví a místo voňavých Vánoc zavládne zmatek. Pomozte najít ztracené andílky a zachraňte Vánoce."

Popis

Vydáte se na cestu parkem, ve kterém budete hledat ztracené andílky. Po cestě vás čekají úkoly spojené s vánočním obdobím a zvyky. Pokud dokážete být na stanovištích úspěšní, budete se přibližovat ztraceným andílkům blíž a blíž.

Cesta

Trasa vede po rovině parkem Lužánky. Začíná u Střediska volného času a končí na hřišti, takže počítejte, že se na závěr ještě trochu zdržíte.

Upozornění

  • S sebou se bude hodit: 1 jablíčko na rozkrojení 1 pěkné jablíčko na svícen 1 mandarinka hřebíčky, párátka malá svíčka, sirky malý nožík nebo díru na svíčku do jablíčka udělejte už doma může být i křída nabo červená fixka a kamínek

Výlet vám přináší

Anajka author avatar

Jmenuji se Anajka a mám doma tři holky. S manželem jsme vždy rádi cestovali a výletovali, a tak se už 6 let snažíme hledat způsoby, jak cestovat i s dětmi. Děti nás naučily, že ne vše se dá naplánovat a že nejdůležitější na výletě je svačina 😊 Kromě svačiny je nejvíc baví hry během cesty, a proto jsem se zapojila do tvorby výletů s příběhem.