Zajatá princezna Jitřenka

Vytvořil(a):

Anna Daenekindt Langrová

Místo:Obora Hvězda, Břevnov
Věk dětí:3-8 let
Délka trasy:900 m
Doba výletu:50 min
Kočárek:Ano

Z tohoto výletu získáte:

  • Omalovánku Princezna Jitřenka
  • Diplom Princezna Jitřenka
Princezna Jitřenka

40

Popis trasy

V nádherném lese obory Hvězda potkáte mnoho kouzelných bytostí a posbíráte pár kouzelných předmětů, které vám na konci cesty, doufejme, pomohou osvobodit princeznu Jitřenku. Na cestě vás čeká 8 stanovišť a stejné množství úkolů.

Trasa vede po vedlejších cestách obory, ale je sjízdná i s městským kočárkem. Trasa je spíš kratší, aby bylo dost času na jednotlivé úkoly. Pokud se na stanovišti hledá nějaká přírodnina, nebojte se pustit kousek dál od stanoviště. U cíle cesty jsou dvě krásná dětská hřiště. Jedno nové s toaletou a jedno starší uvnitř lesa.

V oboře je nesmírně bohatý ekosystém, najdete zde mnoho různých rostin i zvířat, především ptáků. Buďte prosím ohleduplní a při sběru přírodnin vybírejte přednostně ty neživé. U hlavních cest se nacházejí zajímavé informační tabule.

Chcete se vydat na tento výlet? Stáhněte si zdarma naši appku a vyražte.

Download on the AppStore
Get it on Google Play

O autorce

Anna Daenekindt Langrová

Jmenuji se Anička a mám doma dvě princezny/rarachy. Vystudovala jsem přírodovědu, ale pracovně jsem se před mateřskou věnovala službám a obchodu. Mám ráda sport a pobyt v přírodě, kterou také ráda zkoumám, nejradši s dětmi nebo podobně postiženými dospělými ;) Už od svých 16 dělám cvičitelku v Břevnovském Sokole, momentálně mám ovšem mateřskou pauzu.