Zakletí skřítci Aloisíci

Vytvořil(a):

Míša Vejmelková

Místo:Les Aloisov, Hloubětín
Věk dětí:3-5 let
Délka trasy:500 m
Doba výletu:30 min
Kočárek:Pouze terénní

Z tohoto výletu získáte:

  • Omalovánku Skřítek Aloisík
  • Diplom Skřítek Aloisík
Skřítek Aloisík

50

Popis trasy

Příběh je o lesních skřítcích, které zaklela závistivá čarodějnice do různých podob. Úkolem dětí je skřítky po lese hledat a zaklínadlem a splněním úkolu je vysvobodit. Až se jim to podaří, bude ještě potřeba zbavit se zlé čarodějnice jednou provždy. Čeká na vás po cestě 7 stanovišť a 10 úkolů.

Trasa vede z větší části po nezpevněných lesních cestách a pěšinách, na cestách jsou místy kameny a kořeny. Děti nad dva roky by měly trasu zvládnout, kočárek ale doporučujeme jedině sportovní, s městským pro vás cesta nebude pohodlná.

Na trase vás čeká krásný výhled na Kyjský rybník a nachází se zde dvě dětská hřiště.

Chcete se vydat na tento výlet? Stáhněte si zdarma naši appku a vyražte.

Download on the AppStore
Get it on Google Play

O autorce

Míša Vejmelková

Jmenuji se Míša a jsem maminkou dvou malých dětí, Adélky (3 roky) a Tomáška (1 rok). Před nástupem na mateřskou dovolenou jsem pracovala jako manažerka v mediální agentuře, nyní mě na jeden a půl úvazku vytěžují moje děti. Ve zbylém čase jsem chtěla dělat něco smysluplného a postupně jsme s manželem došli k myšlence vytvořit aplikaci naplněnou hravými výlety v přírodě pro děti. Jako malé dítě jsem s rodiči a sestrami výletila téměř každý víkend a dodnes si pamatuji, jaký to byl zážitek, když se za výletem skrývala zároveň cesta za nějakým dobrodružstvím. Ráda bych teď takové zážitky vytvářela pro další děti.