Zatoulaná kuřátka slepičky Lídy

Vytvořil(a):

Milada Kubátová

Místo:Toulcův dvůr, Hostivař
Věk dětí:3-5 let
Délka trasy:400 m
Doba výletu:20 min
Kočárek:Pouze terénní

Z tohoto výletu získáte:

  • Omalovánku Slepička Lída
  • Diplom Slepička Lída
Slepička Lída

30

Popis trasy

V tomto výletu budete pomáhat slepičce Lídě hledat její právě narozená kuřátka. Ta se rozprchla po Toulcově dvoře. Po cestě potkáte další živá i neživá zvířátka.

Trasa vede areálem Toulcova dvora, je přístupná pro kočárek s většími koly. Trasa není postavena jako okruh, začíná kousek od zastávky „Toulcův dvůr“ a končí v areálu Toulcova dvora.

S sebou si určitě vezměte piknikovou deku (v sadu Toulcova dvora si můžete rozprostřít deku a kochat se výhledem, zvířátky a okolní krajinou). V oblasti se vyskytuje spousta živočichů (koně, slepice, králíci, ovce, kozy, kachny, husy, lesní živočichové...), prosím, nekrmte je, to je v areálu zakázáno. Pokud chcete zvířátkům přilepšit, je možné donést tvrdé pečivo a nechat ho u zaměstnanců Toulcova dvora.

Chcete se vydat na tento výlet? Stáhněte si zdarma naši appku a vyražte.

Download on the AppStore
Get it on Google Play

O autorce

Milada Kubátová

Jmenuji se Milada a jsem maminkou dvou milovaných dětí. Velice ráda s nimi cestuji, výletuji a bavím se tak, jak by to měl dělat každý správný rodič :) Kromě jiného píšu články, knihy a také se věnuji focení. Moji zálibou je psaní pohádek a pohádkových příběhů. Proto bych Vás chtěla pozvat na Hravé výlety plné fantazie a nekončícího poznání!