Zdravé mňamky na výletě

Divoká Šárka, Liboc

26 návštěv, 4.7 (10)

author avatar

Vytvořil/a:

Lucie Válová

Věkový rozsah4 - 8 let Délka trasy2 km Doba výletu120 min SjízdnostTerénní kočárek
Google Play download button App Store download button
portrét postavičky Pohádková postava

Pohádková postava

"Jak to dopadne, když se jablíčko, mrkvička, špaldová mouka a další zdraví kamarádi skamarádí a vyjdou společně na vandr? Copak se jim cestou přihodí, co společně zažijí a jak to nakonec celé skončí? "

Popis

Tento příběh provede děti krásnou přírodou a pomůže jim seznámit se se zdravými mňamkami (potravinami), které se spolu skamarádí a nakonec skončí v jedné míse a vyčarují za pomoci dětí chutné a zdravé muffinky.

Cesta

Trasa vede západní částí parku Divoká Šárka, je sjízdná s kočárkem, částečně vede po asfaltové cestě, částečně po zpěvněné lesní cestě a také po louce. Nedoporučuji za deštivého počasí, na louce bývá bláto. Vhodné pro kočárky, kola i koloběžky. Trasa nevede poblíž žádného občerstvení, vemte s sebou pořádnou svačinu - na konci trasy v prostoru hřiště je možné využít laviček a stolů a udělat si s dětmi piknik. Na cestu budete potřebovat papír a tužku (případně pastelky).

Výlet vám přináší

Lucie Válová author avatar

Jmenuji se Lucie a jsem pyšnou maminkou dcery a syna. Mým profesním domovem je Univerzita Karlova, ale za svůj pracovní život jsem prošla různými úrovněmi vzdělávání. Od učení angličtiny dvouletých dětí, přes filosofii na gymnáziu, dobrovolničení na střední škole v Maroku i pokusy naučit česky dospělé cizince. Jsem hrado-zámecká milovnice, zbožňuji toulání přírodou, nadchla mě jóga a jsem závislá na sušeném mangu a zdravém mlsání vůbec. Doufám, že svými hravýlety potěším aspoň jedno dětské srdce.