Zdravé mňamky na výletě

Divoká Šárka, Liboc

7 návštěv, 4.3 (2)

author avatar

Vytvořil/a:

Lucie Válová

Věkový rozsah4 - 8 let Délka trasy2 km Doba výletu120 min SjízdnostTerénní kočárek
Google Play download button App Store download button
portrét postavičky Muffínek

Muffínek

"Jak to dopadne, když se jablíčko, mrkvička, špaldová mouka a další zdraví kamarádi skamarádí a vyjdou společně na vandr? Copak se jim cestou přihodí, co společně zažijí a jak to nakonec celé skončí? "

Popis

Tento příběh provede děti krásnou přírodou a pomůže jim seznámit se se zdravými mňamkami (potravinami), které se spolu skamarádí a nakonec skončí v jedné míse a vyčarují za pomoci dětí chutné a zdravé muffinky.

Cesta

Trasa vede západní částí parku Divoká Šárka, je sjízdná s kočárkem, částečně vede po asfaltové cestě, částečně po zpěvněné lesní cestě a také po louce. Nedoporučuji za deštivého počasí, na louce bývá bláto. Vhodné pro kočárky, kola i koloběžky.

Praktické informace

Trasa nevede poblíž žádného občerstvení, vemte s sebou pořádnou svačinu - na konci trasy v prostoru hřiště je možné využít laviček a stolů a udělat si s dětmi piknik. Na cestu budete potřebovat papír a tužku (případně pastelky).

O autorce

Lucie Válová author avatar

Jmenuji se Lucie a jsem pyšnou maminkou dcery a syna. Mým profesním domovem je Univerzita Karlova, ale za svůj pracovní život jsem prošla různými úrovněmi vzdělávání. Od učení angličtiny dvouletých dětí, přes filosofii na gymnáziu, dobrovolničení na střední škole v Maroku i pokusy naučit česky dospělé cizince. Jsem hrado-zámecká milovnice, zbožňuji toulání přírodou, nadchla mě jóga a jsem závislá na sušeném mangu a zdravém mlsání vůbec. Doufám, že svými hravýlety potěším aspoň jedno dětské srdce.