Ztracená ovečka Lucinka

Vytvořil(a):

Anajka

Místo:Mariina skála, Milínov
Věk dětí:3-6 let
Délka trasy:1.4 km
Doba výletu:1h 20min
Kočárek:Pouze terénní

Z tohoto výletu získáte:

  • Omalovánku Ovečka Lucinka
  • Diplom Ovečka Lucinka
Ovečka Lucinka

35

Popis trasy

Cesta za ovčí maminkou vás provede přes nedaleký les až k vyhlídce Mariina skála.

Výlet startuje u Farmy Moulisových, kde se dá bez problémů zaparkovat, a nebo se zde můžete rovnou ubytovat a strávit třeba příjemný víkend na čerstvém vzduchu a v blízkosti domácích zvířat. Část cesty vede po nepříliš frekventované silnici, později po zpevněné cestě mezi poli a lesem. Kromě výstupu na samotnou vyhlídku je vhodná i pro kočár. Výlet není okružní a návrat je možný stejnou cestou.

Výlet je určena spíše pro menší děti 3 - 5 let, jako doplněk procházky. Pro starší děti 6 - 7 let je připravena tajenka, aby se také trochu zabavili. Po cestě není možnost občerstvení.

Chcete se vydat na tento výlet? Stáhněte si zdarma naši appku a vyražte.

Download on the AppStore
Get it on Google Play

O autorce

Anajka

Jmenuji se Anajka a mám doma tři holky, Áďu (6 let), Gabču (4 roky) a Kikču (1 rok). S manželem jsme vždy rádi cestovali a výletovali, a tak se už 6 let snažíme hledat způsoby, jak cestovat i s dětmi. Děti nás naučily, že ne vše se dá naplánovat a že nejdůležitější na výletě je svačina 😊 Kromě svačiny je nejvíc baví hry během cesty, a proto jsem se zapojila do tvorby výletů s příběhem. Před mateřskou dovolenou jsem pracovala ve zdravotnictví, a tak se určitě můžete těšit na pohádkové postavy s uzdravujícími schopnostmi.