Ztracená ovečka Lucinka

Mariina skála, Milínov

9 návštěv, 5.0 (4)

author avatar

Vytvořil/a:

Anajka

Věkový rozsah3 - 6 let Délka trasy1.4 km Doba výletu80 min SjízdnostTerénní kočárek
Google Play download button App Store download button
portrét postavičky Pohádková postava

Pohádková postava

"Malá ovečka Lucinka si vyšla se svou maminkou ovcí na pastvinu, zahleděla se však za letícím motýlkem a maminka jí mezitím zmizela z očí. Podaří se vám najít Lucinčinu maminku?"

Popis

Cesta za ovčí maminkou vás provede přes nedaleký les až k vyhlídce Mariina skála.

Cesta

Výlet startuje u Farmy Moulisových, kde se dá bez problémů zaparkovat, a nebo se zde můžete rovnou ubytovat a strávit třeba příjemný víkend na čerstvém vzduchu a v blízkosti domácích zvířat. Část cesty vede po nepříliš frekventované silnici, později po zpevněné cestě mezi poli a lesem. Kromě výstupu na samotnou vyhlídku je vhodná i pro kočár. Výlet není okružní a návrat je možný stejnou cestou. Výlet je určena spíše pro menší děti 3 - 5 let, jako doplněk procházky. Pro starší děti 6 - 7 let je připravena tajenka, aby se také trochu zabavili. Po cestě není možnost občerstvení.

Výlet vám přináší

Anajka author avatar

Jmenuji se Anajka a mám doma tři holky, Áďu (6 let), Gabču (4 roky) a Kikču (1 rok). S manželem jsme vždy rádi cestovali a výletovali, a tak se už 6 let snažíme hledat způsoby, jak cestovat i s dětmi. Děti nás naučily, že ne vše se dá naplánovat a že nejdůležitější na výletě je svačina 😊 Kromě svačiny je nejvíc baví hry během cesty, a proto jsem se zapojila do tvorby výletů s příběhem. Před mateřskou dovolenou jsem pracovala ve zdravotnictví, a tak se určitě můžete těšit na pohádkové postavy s uzdravujícími schopnostmi.