Ztracené smysly upírka Drápka

Komárov, Drábovna

7 návštěv, 5.0 (3)

author avatar

Vytvořil/a:

Anajka

Věkový rozsah4 - 7 let Délka trasy2 km Doba výletu60 min SjízdnostBez kočárku
Google Play download button App Store download button

"V krásném prostředí Českého ráje žije několik druhů netopýrů. Žije zde ale také malý upírek Drápek, který sem přiletěl nedávno z pohádky. Stala se ale nepříjemná věc. Upírek Drápek ztratil všechny svoje smysly a nemůže najít cestu zpět do pohádky. Pomůžete mu ji najít? "

Popis

Příběh vypráví o upírkovi Drábkovi, který ztratil své smysly a nemůže se vrátit zpět do pohádky. Po cestě mu je postupně pomůžete najít a odemknete mu bránu zpět. Příběh vás provede krásným lesem v Českém ráji, procvičíte si svoje mozkové závity i tělo a cestou vás čeká několik nádherných výhledů do okolí.

Cesta

Cesta začíná v městečku Kozákov, kde je možnost parkování na placeném parkovišti. Trasa vede po turistické cestě nevhodné pro kočárek a po dosažení cíle lze pokračovat dál a dokončit celý okruh. Jeden úkol je ochutnávací, tak nezapomeňte na svačinku (a nesnězte ji celou hned na startu). Nejprve najděte místo, kde by se dalo dobře rozhlídnout po okolí.

Výlet vám přináší

Anajka author avatar

Ahoj, říkám si Anajka a mám doma tři prima holčičky, parťačky, co milují výlety a hlavně pohádky. S manželem jsme vždy rádi cestovali a výletovali, a tak se už 6 let snažíme hledat způsoby, jak cestovat i s dětmi. Děti nás naučily, že ne vše se dá naplánovat a že nejdůležitější na výletě je svačina 😊 Kromě svačiny je nejvíc baví hry během cesty, a proto jsem se zapojila do tvorby výletů s příběhem.