Ztracené srdíčko andílka lásky

Ladronka, Břevnov

Žádné návštěvy, buďte první!

author avatar

Vytvořil/a:

Anna Daenekindt Langrová

Věkový rozsah3 - 8 let Délka trasy1.1 km Doba výletu70 min SjízdnostTerénní kočárek

Časově omezená vánoční akce

9.12. - 6.1.

portrét postavičky Andílek lásky

Andílek lásky

"Andílek lásky ztratil svůj kouzelný symbol. Bez něj mu bude scházet síla, díky které mohl pomáhat všem lidem a zvířátkům a rozdávat lásku tam, kde je jí nedostatek. Pomůžete mu jeho symbol najít?"

Popis

Na cestě za ztraceným kouzelným symbolem andílka lásky budete plnit 10 různých úkolů, které jsou spojeny s andílky, adventem a láskou ke všemu živému. Užijete si mnoho zábavy a nasajete tu pravou vánoční atmosféru, která je důležitou součástí adventu.

Cesta

Trasa vede po vedlejších cestách parku, po louce, lesíkem a sadem. Je sjízdná terénním kočárkem a v závislosti na počasí se bude hodit nepromokavá obuv. Na konci trasy se můžete ohřát teplým nápojem v restauraci Ladronka, kde na vás čekají také odměny k vyzvednutí. V seznamu níže najdete seznam věcí s sebou k plnění úkolů.

Upozornění

  • 2x tenkou vánoční stužku pro každé dítě (ideálně cca 30 cm)
  • Míček či frisbee
  • Oblázek a akrylový nebo permanentní fix (červený)
  • Hrst semínek nebo oříšků do krmítka nebo lojovou kouli [zkuste sbalit tajně]
  • Pytlík s vánočním kořením (např. kousek skořice, badyán, hřebíček,...)

Výlet vám přináší

Anna Daenekindt Langrová author avatar

Jmenuji se Anička a mám doma dvě princezny/rarachy. Vystudovala jsem přírodovědu, ale pracovně jsem se před mateřskou věnovala službám a obchodu. Mám ráda sport a pobyt v přírodě, kterou také ráda zkoumám, nejradši s dětmi nebo podobně postiženými dospělými ;) Už od svých 16 dělám cvičitelku v Břevnovském Sokole, momentálně mám ovšem mateřskou pauzu.