Ztracený ufon Vikk

Vestec u Prahy, Volnočasový areál Vestec

6 návštěv, 4.8 (5)

author avatar

Vytvořil/a:

Iveta Adlová

Věkový rozsah3 - 8 let Délka trasy3 km Doba výletu100 min SjízdnostMěstský kočárek
Google Play download button App Store download button

"Pomoc ufonkovi zjistit, na jaké planetě se nachází a najít jeho ukrytou vesmírnou loď."

Popis

Na Zemi nouzově přistál roztomilý hravý ufonek Vikk. Schoval svoji vesmírnou loď a šel se podívat po okolí, aby zjistil, na jaké planetě právě je. Okolí Vesteckého rybníka se mu ale tak zalíbilo, že když už zjistil vše potřebné, tak nemohl najít svůj létající talíř. Pomůžete mu ho najít? Jděte stejnou cestou jako šel ufon Vikk a pobavíte se stejně dobře jako on. Čeká na vás spousta úkolů!

Cesta

Výlet je okružní a dá se projet i na kole, koloběžce s kočárkem. Na začátku/konci cesty je "Hospoda na hřišti", kde se dá koupit běžné občerstvení. Je určitě lepší vzít si svačinku vlastní a vychutnat si ji cestou. Na trase je několik příjemných míst s lavičkami, kde se dá v klidu najíst. Pokud naplánujete trasu tak, aby jste skončili později odpoledne (aby už se stmívalo nebo byla tma), pak bude nález mimozemské lodi o to lepší!

Upozornění

  • Vezměte si sebou malovaný putovní kamínek. Půjdete okolo vyhlášeného místa, kde lidé kamínky zanechávají a třeba budete mít štěstí a nějaký i najdete. Může se Vám hodit i krmení pro kachny.

Výlet vám přináší

Iveta Adlová author avatar

V našem okolí žádné Hravýlety zatím nejsou, což bylo mým dětem líto. S chutí jsem se tedy ujala jejich vytvoření. Jsme vcelku akční rodina a tak jsou naše Hravýlety plné zábavných úkolů, zároveň jsou ale i poznávací a děti se mohou dozvědět nebo naučit něco nového. A protože jsme rádi venku, naše trasy jsou trošku delší!