Ztracený úsměv andílka pohody

Stromovka, Holešovice

Žádné návštěvy, buďte první!

author avatar

Vytvořil/a:

Lucie Horáková

Věkový rozsah3 - 8 let Délka trasy1.1 km Doba výletu70 min SjízdnostMěstský kočárek

Časově omezená vánoční akce

9.12. - 6.1.

portrét postavičky Andílek pohody

Andílek pohody

"Pomoz andílkovi pohody najít jeho kouzelný symbol, který mu dodává moc pomáhat šířit mezi lidmi tu pravou vánoční pohodu."

Popis

Vydáte se na cestu zimní Stromovkou pomoct andílkovi hledat jeho kouzelný symbol. Po cestě vás čeká mnoho vánočních úkolů, které jsou s Vánoci a vánoční pohodou spojené.

Cesta

Trasa vede centrální částí Stromovky, jde snadno projít s kočárkem. První dva úkoly nejsou vázané na konkrétní místo. Můžete je plnit od restaurace Vozovna nebo od ulice Za Elektrárnou, podle toho zda jedete autem či MHD. Důležité je směřovat k úkolu 3, který je u voru. V cíli trasy je restaurace Vozovna s hezkým dětským hřištěm a toaletami s přebalovacím pultem. Zde bude možné se po skončení trasy posilnit a doplnit energii. Čekají tam na vás také odměny a magnetky s památníčkem k dokoupení. S sebou si na cestu sbalte pár drobností:

Upozornění

  • do pytlíčku různé koření (tajně)
  • prázdný sáček na sběr přírodnin
  • čtvrtku (nebo kus kartónu)
  • lepidlo, případně stužku a nůžky (není nutné)

Výlet vám přináší

Lucie Horáková author avatar

Jmenuji se Lucka a jsem maminkou dvou malých dětí, Tomáška (4 roky) a Aničky (0,5 roku). Vystudovala jsem biologii na PřF UK, protože mě baví odhalovat tajemství a zákonitosti přírody. Zároveň pracuji v The Little Gym Praha, kde si užívám práci s těmi nejvděčnějšími a zároveň nejupřímnějšími lidmi – dětmi. Nápad hravých výletů pro děti mě hned nadchl – to je něco pro mou hravou duši! Jsem moc ráda, že mohu přispět k projektu, který pomáhá rodičům motivovat děti k pohybu v přírodě a věřím, že díky němu si ho budou celé rodiny zase o trochu víc užívat!